Biz kadınların karşı koyamayacağı şeyler listesinin en başında, en parlak halleriyle duruyor pırlantalar, elmaslar, değerli taşlar, mücevherler… Bir de harika tasarımlarla birleşince işte o zaman gözlerimizi alamıyoruz. Zen Pırlanta da hep vitrinlerine bakakaldığım, tasarımlarını çok beğendiğim mücevher markalarının başında geliyor. Yılbaşı öncesi, kocamdan, sevgilimden ne istesem diye fazla düşünmeyin diye Zen Pırlanta’dan en beğendiğim ürünleri seçtim ve bir çekim yaptık. Çekimin sonunda ise sizleri bir yılbaşı sürprizi bekliyor;)

Pırlanta deyince akla ilk olarak tek taş geliyor ve ben bu tektaş ve beştaşa hayran kaldım. Bir gün o çok özel an geldiğinde dilerim böyle bir yüzükle karşılaşırım:)

Fotoğraflar: Deniz Koşan

zen pırlanta zen pırlanta tektaş beştaş Değerli taşlar arasında beni hep cezbeden zümrüt olmuştur. Bu pırlantalarla süslü zarif tasarımlı zümrüt küpe de mağazada görür görmez en beğendiklerim arasına giriyor. IMG_0037 zen pırlanta zümrüt küpe Günlük hayatta kullanmak için ise minik yüzükler ve kolyeler tercihim ve Zen Pırlanta’da bir sürü seçenek var. İkili yüzükleri çok sevdim, bir sürü yüzüğü bir arada kullanıp bu senenin modası midi yüzükleri de unutmadım:) Kolyeleri de üst üste bir arada kullanmayı deneyin, daha volümlü duruyorlar. zen pırlanta yüzük zen pırlanta zen pırlanta kolye zen pırlanta Ve elmas bileklikler… Çok güzel desen ve çeşitleri var. Günlük hayatta da kıyafetlerinize kolayca uyum sağlayabiliyor. Ben yine bir arada kullanmayı sevdim. Hem göz yormuyor hem de birbirlerini çok güzel tamamlıyorlar. zen pırlanta elmas bileklik zen pırlanta elmas bileklik Son olarak gelelim Zen Pırlanta’yla gerçekleştireceğimiz yılbaşı sürprizine:) zen pırlanta zen pırlanta Zen Pırlanta’nın instagram hesabını (@zenpirlanta) takibe alan bir kişi benim çok beğenerek seçtiğim bu 772 TL lik elmas yüzüğün sahibi oluyor! Daha ışıltılı bir yılbaşı hediyesi olamazdı değil mi:) Haydi doğru instagrama! @zenpirlanta yı takibe aldıktan sonra bu postun altına takibe aldığınıza dair yorumunuzu bırakmayı unutmayın! Son gün 8 Aralık… Bol şans!

Yazının linkini ya da fotoğrafları sosyal medya hesaplarınızdan paylaşın şansınızı arttırın;)

Ve sıra geldi Zen pırlanta’yla geçen bir haftanın sonunda elmas yüzük kazanan şanslı okuyucumu açıklamaya:) 34. yorumun sahibi Dilarakazanan oldu! Kazanan okuyucumu tebrik ediyorum ve en kısa zamanda benimle iletişime geçip ışıl ışıl yılbaşı hediyesine kavuşmasını istiyorum:)

Blogumu takip edip, zaman ayırıp yorum yapan, paylaşan, takibe alan herkese de teşekkürler! Kazanamadınız diye üzülmeyin, pes etmeyin lütfen:) Şansın ne zaman döneceği hiç belli olmuyor o yüzden takibe devam, belki bir sonraki yarışmanın kazananı sen olacaksın;) Önümüzdeki haftalarda daha güzel yarışmalar sizleri bekliyor olacak, beklemede kalın;)