Kadınlar ne ister sorusu hala kafaları kurcalarken, erkeklerin ne istediğini Koray Caner ,Mustafa Soydan ve Onur Yüksel’e sorduk! Eğer hala erkek arkadaşıma ne hediye alacağım ya da yılbaşı gecesi ne giysem, nasıl görünsem sorularıyla canınızı sıkıyorsanız buraya kulak verin:) İşte alternatifler…
Koray giyimine düşkün stylish beyler için hediye önerileri sundu.
  • Zara’dan beğendiği montu ya da pantolonu alın riske girmeyin. Beğendiği ve ihtiyacı olan bir şeyi almak onu da sevindirir.
  • D&G’den şık ve kullanışlı bir kazağı her yere giyebilir unutmayın.
  • Burberry bir şala kim hayır diyebilir ki…
(Koray eklemeden de geçmiyor; D&G ya da Burberry olması şart değil benzer alternatiflere de yönelebilirsiniz.)
  • Ve Swatch’dan güzel bir saate ne dersiniz birlikte geçirdiğiniz vaktin önemini anlamasına yardımcı olur:)

Koray yılbaşı gecesi bir kadının çılgınca eğlenebilmesi için rahat kıyafetler giymesi gerektiğini vurguluyor. Rahat olacağım derken şıklıktan ödün vermek yok ama:)
Aksesuarlarla kıyafetinizi zenginleştirmeyi, bu özel gecede daha özel gözükmeyi unutmayın.
Yılbaşının vazgeçilmezi maskeleri de unutmamak lazım. Taşlı, tüylü maskelerle gizemli bir görünüm dikkatleri çekecektir.
Mustafa ise alternatiflerini kendine özgü çizimleriyle anlattı:) Erkek arkadaşınızı sevindirmek istiyorsanız sürekli kullandığı, giydiği eşyaları, hobilerini düşünün. Hediye seçiminizle onu ne kadar iyi tanıdığınızı gösterin. Eğer aldığınız hediyeyi dolabın ücra köşelerinde değil de kullanırken görmek istiyorsanız onun gibi düşünmeniz, görmeniz lazım belki onu ondan daha iyi tanımanız lazım:) Tabi stilinde biraz oynamalar da yapabilirsiniz. Örneğin hep giydiği spor ayakkabı yerine onun da sevebileceği başka bir spor ayakkabıya ne dersiniz?

Mustafa’nın yılbaşında görmek istediği kadın göz alıcı, farklı ve kendinden emin!
Sexy olacağım diye uğraşmamalı, uzun bir elbisenin içinde de sexy görünebilmeli…
Ve o gece herkesin amacı eğlenmek surat asıp, sızlanan biriyle eğlenmeyi kim ister:)
Son olarak Onur‘un önerilerini okumadan kararınızı vermeyin:)
    Yılbaşı akşamı bir erkeğe hediye vermeyi düşünüyorsanız unutmamanız gereken tek şey hediyeyi seçerken özgürsünüz. Yeni yıl hediye alma unsuru olarak ne yıldönümü ne de doğumgününe benzer. Öncelikle acaba beğenir mi? Çok önemli off v.s. gibi takıntılarınızı bir kenara bırakın. Bırakamıyorsanız da hiç devam etmeyin okumaya sizin için daha kolay olur. Unutmadan bir erkeğin 1 Ocak sabahı aklında kalacak olan hediyeden çok sizinle geçirdiği güzel vakittir. O yüzden standartın dışına çıkın!
  • Eğer hediye alacağınız erkek gözlük (optik) kullanıyorsa işte size fırsat. Bi Tom Ford çerçeve ya da el yapımı RVS mükemmel seçim.
  • Erkeklerin teknoloji sevdaları aslında standarttır. Sadece bazılarında abartı olabilir. En az ilgili olan bile saate hayır demez. Eğer klasik saat kullanıyorsa, dijital göstergeli ve birbirinden renkli g-shocklar sizi bekliyor.
  • Aaaa unutmadan, bunlar aklınıza yatmadıysa alınacak kalın örgülü bir hırka özellikle bej ya da beyaz renk ağırlıklı olursa tadından yenmez.

Peki Onur’un yılbaşı gecesi için bizlere önerisi nedir?
”Erkek için kadın yılbaşı gecesi ortamda abartı gözükmemeli. Çok makyaj yapmayın. Minimal çizgiler ve pastel tonlarda seçilen kıyafet gecede abartı olmadan farkedilmenizi sağlar.”