Son bir kaç senedir yazın en çok giydiğim kıyafetlerin başında maxi etekler geliyordu. Bir süre sonra o kadar çok almışım ki dolapta rengarenk maxi etek koleksiyonu yaptığımı farkettim. Havalar ısınıp benim de şöyle ferah ferah ne giysem derdim başlayınca elim yine eteklere gitti. Ama bilinçaltım aynı etekleri geçen sene tüm yaz boyunca giydiğimi bildiğinden olacak bünye yeni şeyler istiyor:) Ben de eteklerimin bir kısmını çıkarttım, anneme ölçülerini aldırttım sonra bir koşu terziye götürdüm. Sonuç olarak 10 TL karşılığında maxi eteklerim midi eteğe dönüştü ve bu yaz da böyle giymeye karar verdim:)

Belki fikir sizin de hoşunuza gider ve dolaba yeni kıyafetler eklemek yerine eskilerini değerlendirme yoluna gidebilirsiniz. Ben ilk olarak maxi eteklerden başladım ama devamı da gelecek. Geldikçe de sizi de haberdar edicem tabi ki. Gardırop detoksu 101 dersine kimler geliyor bakalım! Derslere devamlılık zorunlu, başkasının yerine imza da atamazsınız sesli yoklama alıcam!:)

Ayrıca eğer boyunuz çok uzun değilse maxi etekler yerine midi etekleri tercih etmenizi öneririm.Altına da bilekten bağlı olmayan ayakkabılar tercih ederseniz bacak boyunuz kesilmez ve olduğunuzdan daha uzun gözükürsünüz.

maxi etek midi etek