V2K ve Vakkorama çekiminden son kıyafetimiz ise Vakkorama etiketli smokin elbise. Kavalyenizi de smokin giymeye ikna ederek gecede ilgileri çekmek mümkün:) Sade ama farklı görüntüsünü çok beğendim. Kolumdaki bilezikler ise Nicole Richie’nin aksesuar markası House of Harlow 1960’dan. O çok beğendiğim anahtar şeklindeki yüzükten olmasa da koleksiyonun diğer parçalarını V2K’da bulabilirsiniz. Çekimden son kareler olduğuna göre Nil‘e çekim yapma fikrimizi onayladığı için ve Tunçsel’e harika fotoğraflar çektiği için çok teşekkür ediyorum:)

Elbise: Vakkorama 450 tl
Bilezikler: House of Harlow
***
Sanmayın ki mezuniyet elbiseleri son bulacak:) Beni görmekten sıkıldınız biliyorum ama ben elbise denemekten sıkılmadım:) Haftaya pazartesiden itibaren başka bir markanın elbiseleriyle, daha farklı modellerle karşınızda olucam, beklemede kalın:)
***
You know what, im in love with this tuxedo dress! It is simple but so elegant. If i had a prom date i would definitely made him wear a tuxedo and we would be a dream couple:P And those bangles are from House of Harlow collection, i love them!
Photos by Tunçsel Ülkü