Geçtiğimiz haftalarda hem Ultimate Ears hoparlörlerle tanışmak hem de eğlenceli bir gün geçirmek için blogger arkadaşlarımla Büyükada’ya uzanan bir yolculuğu çıktık, ben de bu keyifli davetin ev sahibi oldum.

Rengarenk süslenmiş teknemizde, Ultimate Ears hoparlörlerimizden yükselen müzik eşliğinde kahvaltıyla başladı günümüz. Yolculuğumuz devam ederken Ultimate Ears ekibinden UE BOOM 2′nin özelliklerini öğrenmeye başladık. En güzel özelliği tabi ki kablosuz olması, her an yanımızda telefonumuza, bilgisayarımıza Bluetooth’la kolayca bağlanabilmesi… Sonrasında darbelere ve suya dayanıklı olması – ki denize sokup bunu bizzat denedik – gerçek bir survivor olduğunu kanıtladı. 15 saate kadar pil ömrü ve 30 metre kablosuz kullanım mesafesiyle fazlasıyla gönlümüzü çaldıktan sonra yavaş yavaş Büyükada’ya yaklaşmaya başladık. En beğendiğimiz renk UE BOOM 2′lerimizi de yanımıza alıp karaya ayak bastık.

Sırada bisikletlerimizi alıp, müziğimizi açıp adada keyifli bir tur atma zamanıydı… Şansımıza hava muhteşemdi, ada sakindi, yazdan kalma son günlerin keyfini bol bol çıkardık. Leziz bir öğle yemeğinin ardından artık batan güneşle beraber adayı geride bırakma vakti gelmişti… Dönüş yolunda UE BOOM aplikasyonundaki PartyUp özelliğiyle tüm hoparlörleri birbirine bağlayıp yol boyunca dans etmeyi de ihmal etmedik. Biz Ultimate Ears’la tanıştığımıza çok memnun olduk. Eğer siz de müziksiz yaşayamıyor ve hayatınızı kolaylaştırmaktan keyif alıyorsanız Ultimate Ears’ın pek maharetli hoparlörlerinden biri mutlaka sizin içindir:)

Ultimate Ears’ın kablosuz hoparlörlerine Turkcell, Teknosa, Media Markt ve Apple Store’dan ulaşılabiliyor. Ortalama fiyatı 749 TL (KDV Dahil).

Bu güzel günü daha da güzel kılan Ultimate Ears ekibine, gelen tüm dostlarıma ve A&B İletişim’e de kocaman teşekkürler…

Daha fazla bilgi için: www.ultimateears.com / @ultimateears / #MakeMusicSocial / #Partyeverywhere

ultimateears_gamzebiran (3) ultimateears_gamzebiran (14) ultimateears_gamzebiran (7) ultimateears_gamzebiran (6) ultimateears_gamzebiran (10) ultimateears_gamzebiran (11) ultimateears_gamzebiran (12) ultimateears_gamzebiran (13) ultimateears_gamzebiran (1) ultimateears_gamzebiran (15) ultimateears_gamzebiran (16) ultimateears_gamzebiran (4)