Bahardan kalma bir günde pileli eteğim ve slip onlarımla sokaktaydım bugün. Geçen hafta fashion weekte de slip on giydiğim düşünülürse artık bu konuyu ele almanın vakti geldi. Her ne kadar kaykaycı ayakkabısı diye bilsek de bu sezon rengarenk desenleri, kolay giyilip çıkarılabilmeleri, rahatlıkları ve her kıyafete uyum sağlayabilmeleri sayesinde bol bol giyeceğiz! En güzeli de ne giysem diye düşündüğünüzde slip onları görüp hop diyince giyebilmeniz:)

Slip on giymek için illa spor bir şıklığa ihtiyacınız yok, elbiseleriniz, kalem etekleriniz, cigarette pantolonlarınızla deneyin. İster kıyafetinizle eşleştirin, isterseniz aykırı renk ve desenlerde giyin ve tüm dikkatleri ayağınıza çekin. Senin favori kombinin ne derseniz ben skinny jean, baskılı tişört ve blazer ceket üçlemesiyle bahar günlerinde bol bol karşınıza çıkacağım;)

Baskılılar, desenliler, dokulular, denimler, deriler, çiçekliler… Slip on ayakkabılarınız ne kadar ilgi çekiciyse siz de o derece ilgi odağısınız;) Geçen sezon sıkça gördüğümüz ekose Céline slip onlar yerini daha renklilerine bıraktı. Etnik ve leopar desenli olanlar favorim. Bu sezon en azından bir çift dolaba eklemekte fayda var. Yazının sonunda sizin için seçtiğim bir kaç modeli görebilirsiniz.

2-1-judas+lee+fashion+and+fcuker+celine+slip-on+shoes+neakers+street+style+chic+trend+leopard.jpg-865x936 3afd8d9eece3bae1_skater-shoes-blue-adam-katz-1 3-judas+lee+fashion+and+fcuker+celine+slip-on+shoes+neakers+street+style+chic+trend+leopard.jpg-865x681 1770570bd8e80145_snakeskin-skater-shoes-adam-katz-1 camille ce82d28b89b5e5a2_skater-shoes-black-white-1 cn_image.size.slip-on-sneaker-inspiration joan-smalls-model-off-duty-street-style-givenchy-slip-on-sneakers-paris-fashion-week-fashion-over-reason-crop-top sietske-1-judas+lee+fashion+and+fcuker+celine+slip-on+shoes+neakers+street+style+chic+trend+leopard.jpg-865x1183

slip on shoes

Givenchy-Foulard-Slip-ons-700x464

Girl-a-la-Mode-Celine-slip-ons StyleCartel_SneakerFreak_CelineSpring2014-01

Desktop2