Dün gece sarı dolmuşla Taksim’den eve dönerken yanımda oturan 50-60 yaşlarında 2 amcayla yapılan muhabbet ‘bir duruşun olsun converse yerine topuklu ayakkabı giy’ şeklinde sonlanınca bugün okula converselerim yerine high-heel ayakkabılarla gittim. Başlangıç olarak küçük topuklu bir ayakkabı seçtim haliyle. İlk önce reklamlardaki gibi topuğum otobüste yere sıkıştı, ardından vapur iniş binişlerinde bir hayli zorluklar yaşadım(ama çaktırmadım:) ve son olarakta okula gelince bu kız niye böyle giyinmiş bakışlarına maruz kaldım, kimse alışık değil tabi okulda bu tip görüntülere, bir de topuk seslerim koridorlarda tık tıkladıkça gözler iyice ayakkabılarıma çevrildi. Rahatsız oldum mu , Hayır!, bi daha giyip gidermiyim, Bi süre için hayır:)

Kimisi dedi okulda bu tip görüntüler görmek istiyoruz, bi kaç kişi topuk sesinden nefret ettiğini dile getirdi geri kalan kısımsa izlemekle yetindi:)

Çok bilinmeyenli denklem haline gelen malum kişi ise bugünde çözülemedi, benimde keyfim kaçmaya başladı, bu kadar mı zor!!!!