Kitaplardan uyarlanan filmler çoğu zaman hayal kırıklığı yaratsa da İsveçli yazar Stieg Larsson’un kitabından uyarlanan Ejderha Dövmeli Kız üçlemesi bu konuda en başarılı filmlerden biriydi benim için. Filmin yeni bir uyarlaması ise pek yakında vizyona giriyor. Bu sefer Hollywood yapımı… Üçlemeyi bir solukta izlemiş biri olarak Amerikan versiyonunu da oldukça merak ediyorum. Peki herkesten önce filmin ön gösterimine gitme şansınız olsaydı? O zaman sıkı durun 4 Ocak’ta filmin İstinyepark’taki çok özel ön gösterimine 5 şanslı kişi çift kişilik davetiye kazanıyor.

Filmin yeni uyarlamasında ana karakterin giydiği kıyafetler ise H&M de Dragon Tattoo koleksiyonu adı altında İstinyepark şubesinde çarşamba günü satışa sunuldu bile! Filmin asi karakteriyle bir hayli özdeşleşen deri ceketler ve pantolonlar, yıpranmış kotlar ve aksesuarlar koleksiyonun en beğendiğim parçaları arasında… Filmin etkisine daha iyi kapılmak için önce koleksiyondan birkaç parça alarak başlamak keyifli olabilir:)

”Ana karakterin çalıştığı derginin ismi nedir?”

Bu posta doğru cevabı yorum olarak pazar gecesine kadar bırakanlar arasından seçilecek 5 kişi çift kişilik davetiye kazanarak on gosterimi izleme sansini kazaniyor! Filmi izlediyseniz hemen animsamissinizdir, izlemediyseniz de ufak bir arastirmayla dogru cevabi bulabilirsiniz. Bol sans!

Kazananlar belli oldu! Ozgen, Selen, Furkan Murat Kaya, LunaparkQueen, Ceyda! Maillerinizi kontrol etmeyi unutmayin!! Tebrikler….