Yeni yılın en sevdiğim tarafı bütün bir seneyi gözden geçirip yeni kararlar, yeni başlangıçlar, yeni heyecanlara yer açabilmek bence… Kendimize yeni hedefler koymak, veremediğimiz kilolar için yeniden spora yazılmak ya da stilimizi yenilemeye saçlarımızdan başlamak! 2014’te cesaret edemediğim ne varsa 2015’te yapmaya kararlıyım, yeni bir saç modeli denemek de bunlara dahil:)

Henüz kestirmeye cesaretim yok ama yenilenmeye ihtiyacım var dedim ve Toni & Guy yılbaşı gecesi için imdadıma yetişti. Ben yılbaşı kombinleri yaptım onlar da kombinlerimi tamamlayacak saç modelleri için hangi ürünleri kullanabileceğimi anlattılar. Sonuç, ortaya yılbaşı gecesi giyebileceğimiz 4 farklı kombin ve saç modelleri çıktı! Peki siz hangi Toni & Guy kadınısınız? Pratik ve natürel Casual mı, romantik ve nostaljik Classic mi, gösterişli ve dikkatleri çeken Glamour mu, yoksa asi ve kural tanımayan Creative mi?


Bu aralar hayatın hızına yetişmek zor olsa da saçlarım hep doğal ve özgür! Bu yılbaşı gecesi için de rahatlığımdan vazgeçmeyi düşünmüyorum. TONI&GUY Casual serisiyle yarattığım dağınık bir topuz ya da uçuşan dalgalarla 2015 için hazırım:)

casual_2

Kurallar kimin umurunda? TONI&GUY Creative serisinden ilhamla bu yılbaşı gecesi biraz rockchic, biraz da asi yanımı ortaya çıkarıyorum. Yeni yılda da felsefem ‘Kurallar yıkılmak için var!’

creative_2

Stil saçınla başlar…Partinin yıldızı olmak istediğin anlarda, TONI&GUY Glamour serisi yanında! Büyük doğal dalgalar, hacimli saçlar tüm dikkatleri üzerine çekmek için yeter de artar. Kırmızının cazibesi, siyahın asaleti… Gece boyunca tüm bakışlar üzerinde! Bu akşam küçük bir prova yapmaya ne dersin? 😉
glamour_2

 

Klasiklerden vazgeçemem diyorsanız yılbaşı gecesi için 40’lardan, 50’lerden ilham almayı deneyebilirsiniz. Yandan ayrılmış düz saçlar ya da romantik perçemler mesela… Bu arada siz de yılbaşı stilinizi Boyner ve YKM’de oluşturup, yeni yılda hem stilinizi konuşturabilir hem de satın alacağınız Toni & Guy ürünleriyle MINI kazanma şansı yakalayabilirsiniz;) Yeni yılda yepyeni heyecanlara, mutlu yıllar!

Untitled-1-Recovered copy4