Bi haftadır alışverişe çıkalım diyip duran sevgiliyi sadece iki tişörtle İstinyepark’tan ayrılmaya ikna ettim:) Hayır senin ona ihtiyacın yok, hayır onun benzeri zaten var diyip hiçbişiy aldırmadım. Ama zaten erkekler için mağazalardaki ürünlerin hepsi birbirine benziyor, her sezon aynı şeyler tekrarlanıyomuş gibi bi hisse kapılıyorum hep, eğer markanın bayan ürünleri de satılıyorsa zaten küçücük bir kısmı hep erkeklere ayrılmış oluyor, haksız mıyım:)

Sonra Mango’nun HE’sini isterim diye tutturunca caddeye gittik. Orda da malum 3 kat bayan 1 kat erkek ve kayda değer şeyler bulmak zor. Kırmadı beni modellik yaptı canım:)

Hırkanın çok benzeri geçen sezon vardı, tek farkla kol kısımlarına bu sezon yamalar yapmışlar.

Image and video hosting by TinyPic

Yama kısımları hırkaya farklı bir hava katmış, beğendiK:)

Image and video hosting by TinyPic

Bu da beğendiğimiz diğer tasarım harikası eşsiz kazak:P Her yerde kazak denedik ama en güzeli bu oldu, dalga geçmeyin erkeklerin işi zor:)

Image and video hosting by TinyPic

Fitting room casusu ben:) Çorap, babet ikilisi, düğmeli elbisem ve french şapkamla kolejli kız gibi olmuşum dedi ikoncan sevgilim:)

Image and video hosting by TinyPic

Bu da yeni yaptığım zipper ring… Fermuarın diş kısımlarını ayırıp sarmal yapıp iplerle sarıp yüzük yapmayı başardım:) Fermuar aslında çok ilginç bi materyal olup her türlü forma dönüştürülebiliyor deneyin, ortaya güzel şeyler çıkıcak görüceksiniz…

Image and video hosting by TinyPic

Bu yüzük de bu aralar ne bu kalabalık, gürültü diyip hızlı hızlı geçtiğim Kadıköy vapur iskelesi çevresinde kurulan etkinlikte ne varmış acaba dememle bulundu. Sizin de yolunuz düşerse bakın, hem çok beğendim hem de çok ucuza aldım sadece 6 tl…

Image and video hosting by TinyPic