Bazen tek ihtiyacınız olan kırmızı bir rujdur, eğer vücudunuza uygun kalıbı harika bir elbiseniz varsa tabi;) Görür görmez beğendiğim, denediğim anda işte budur dediğim elbise de Sarar’ın geniş gece elbisesi koleksiyonun bir parçası. Üste oturuşu, yırtmacı ve önündeki pul detayıyla abartıya kaçmadan sizi şık sınıfına sokabilecek bir elbise… 2 metal cuff, mini bir clutch ve mat kırmızı rujla hazırım!

Bugün Sarar’la 1 Hafta’nın sonuna geliyoruz. Akşam 500 TL’lik hediye çekinin kazananını açıklıyor olacağım. Ama unutmayın bugün hala şansınız devam ediyor. Son bir kez daha hatırlatıyorum instagramda @sararwoman ve @gamzebiran hesaplarını takibe alıp, blogtaki Sarar postlarının altına yorum bırakmanız yeterli. Artık son yorumlar, son likelar, son paylaşımlar;)

Elbise: Sarar

Fotoğraf: Deniz Koşan

sarar gece elbisesi

sarar gece elbisesi

sarar gece elbisesi

sarar gece elbisesi

sarar gece elbisesi

sarar gece elbisesi

sarar gece elbisesi

 

Sarar’la 1 Hafta’nın sonuna geldik:) Bir hafta boyunca güzel yorumlarıyla, likelarıyla, paylaşımlarıyla beni yalnız bırakmayan herkese kocaman sevgiler! Sarar’dan 500 TL’lik hediye çeki kazanan kişi, tüm şartları yerine getirerek, yorumları ve likelarıyla öne çıkarak Sarar ve benim tarafımdan seçilen @arzuakdag oldu, hediye çekini güle güle kullanmasını diliyorum:) Ve yeni yarışmalar hep olucak, niye bana çıkmadı diyip üzülmeyin, bir sonraki yarışmanın şanslısı siz olabilirsiniz;)

Follow on Bloglovin