Her gün cildinize sürdüğünüz ürünler konusunda ne kadar duyarlısınız? İçeriğindeki zararlı maddeleri ne kadar iyi tanıyoruz? Parabenler, yapay boyalar, sentetik kokular… Cildimizi koruduğunu, güzelleştirdiğini düşünürken daha çok zarar verdiğimizin farkında mıyız?

Geçtiğimiz hafta Türkiye’nin ilk organik kozmetik markası RareBlossom’ın fabrikasını ziyaret ettiğimizde anladım ki markanın kurucuları Neylan ve Semih Dinler çifti en son teknolojiyle donattıkları fabrikalarında her şeyin en iyi olması için büyük çaba ve özveri gösteriyorlar. Laboratuvarlarda aylarca süren çalışmaların sonucu üretilen, yüzlerce kontrolden geçen ürünler, her şeyin en doğalı ve en katkısızını oluşturmak için çalışan bir ekip… Sonuç içinize sinerek, güvenle kullanabileceğimiz organik ürünler!

Doğaya duyarlılıkları, geri dönüşüme verdikleri önem ve ürünlerin hayvanlar üzerinde denenmiyor olması ise kesinlikle takdire şayan!

Üzüm çekirdekli peeling ve onarıcı bakım yağı… Kokuları, dokuları ve kullandıktan sonra hissettirdikleriyle bende bağımlılık yaptılar.

Rareblossom hakkında daha fazla bilgi ve organik kozmetik ürünlerin arasında küçük bir gezinti için http://www.rareblossom.com/