Pazartesi günü gelen sürpriz telefonun ardından cuma günü Puma’nın davetlisi olarak Şebnem’le beraber Altın Portakal ödül törenine katılmak üzere Antalya’ya uçtuk! İstanbul’daki yağmurlu ve kasvetli havadan sonra Antalya’nın güneşli havası yüzümüzü güldürmeye yetti. Akşama bizi bekleyen eğlence için ise fazlasıyla heyecanlıydık:)

Otel odamızı çok sevdik; Rixos Downtown…
Otele vardığımızda saatlerimiz 5’i gösteriyordu. Ödül töreni için daha 4 saatimiz vardı. Yapılacak en iyi şey denize karşı güzelce dinlenmekti, biz de öyle yaptık:)

Külkedisi’nin camdan ayakkabıları varsa benim de parlak Puma ayakkabılarım var! Uzun zamandır bu kadar beğendiğim bir spor ayakkabı olmamıştı. Bayıldım!

After party için Puma kıyafetlerim hazır…

Ödül töreni elbisem ise Ceylan Zigoşlu tasarımı… Modelini ve sırt dekoltesini çok sevdim. Kabarık etekleriyle kendimi Cindrella gibi hissetmemem imkansızdı:)
Hazırlıklar başlasın!

Saç, makyaj ve kıyafet… İşte hazırım!

İstikamet ödül töreninin yapıldığı Cam Piramit…
Uzun bir kırmızı halı yürüyüşünün ardından ödül töreninin yapılacağı salona ulaştık. Konukları özensiz kıyafet seçimlerinden sınıfta bıraksak da ödül töreninde olmak oldukça keyifliydi. Bizim için güzel bir deneyim oldu. 

Törenin ardından topuklu ayakkabılarımdan kurtulup, spor ayakkabılarımı geçirmenin zamanı geldi! Puma’nın düzenlediği after party’de eğlence zamanıydı artık… 

Puma ekibi parti için harika hazırlanmıştı! Törenin ardından konuklar da gelince ortam oldukça eğlenceli bir hal aldı. Biz her ne kadar göremesek de parti sabaha kadar sürmüş:)

Puma’nın partilere yeni bir soluk getiren Puma Social konsepti de after party’deki yerini almıştı! Masa tenisi ve langırttaki tüm hünerlerimi sergiledim! Anlaşıldı ki langırta karşı doğuştan bir yeteneğim var, langırt masalarına transfer oluyorum artık:)

Baştan ayağa Puma kıyafetimle gecenin Puma Girl ödülü bana gelsin:) Hussein Chalayan bluzu Puma için tasarlamış ama farketmeden aslında benim için tasarlamış, asimetrik modeli ve desenini çok sevdim!

Saatler gece yarısını bir hayli geçip, bizim enerjimiz tükenince artık odamıza dönmemiz gerektiğini kabullendik. Dansa, müziğe, eğlenceye fazlasıyla doyduğumuz harika bir parti oldu!

Ertesi gün kasvetli ve yağmurlu şehrimize geri dönsek de bizim çok renkli anılarımız oldu:) Gezimizi mükemmel kılan PUMA ekibine kocaman teşekkürler! Altın portakal özel ilgi alaka ödülünü huzurlarınızda Aylin, Tacettin, Gizem ve Kadirhan’a veriyorum:)

Daha fazla fotoğraf facebook sayfamda!

Ve kırmızı halıda çekilen fotoğrafları henüz göremedik ama dün pazar sürprizinde kısacık da olsa çıkmışız:) Merak edenler için tıklayın!