Geçen hafta perşembe akşamı mezuniyet balom vardı. Elbisemi size öncesinde göstermiştim, şimdi ise geceden fotoğrafları paylaşmak istedim:)

Aksesuar tercihimi clutch için Accessorize, küpeler için ise Forever New’den yana kullandım. Ayakkabılarımı ise balo gününün sabahında Derimod’dan aldım. Evet son güne bıraktım:)  Elbisenin etekleri çok uzun olduğu için platform topuklu bir ayakkabı tercih ettim. Beklediğimden çok daha rahatlardı:) Güzel bir gece geçirmek için rahat ayakkabı şart!

Last week on Thursday it was my prom night:) I want to share my dress, accessories, shoes, makeup, hair everything i mean:) It was a lovely night! I really like my dress, it is from Spazio, a Turkish brand. I hope you like it as much as i do! 

Balo, Tarabya’daki Fransız Bahçeleri’ndeydi. İsminden de anlaşıldığı gibi ağaçlar içerisinde çok güzel bir bahçeydi. Fransız Konsolosluğu’na aitmiş. Davetler, düğünler için kullanılabiliyormuş. Düğün için mekan bakanlar varsa şiddetle tavsiye edebilirim, ben çok beğendim.

Elbisemi daha önce Spazio çekiminde görmüştünüz. O akşam ise üzerimde böyle görünüyordu… Elbisenin rengi, modeli, duruşu her şey tam da istediğim gibiydi. Niçin renkli bir elbise tercih etmedin diye sorarsanız siyah, beyazın asaleti başka hiç bir renkte yok:) Teşekkürler Spazio!

Saçlarımı örgü taç yaptırmayı düşünsem de sonrasında tek tarafta maşa ile toplatmak istedim. Kuaför için adresim Göztepe’deki Ferhat Tuhan oldu. Makyajımı ise abartıdan uzak olmak için kendim yaptım.

Hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedik tabi ki:)

Gecenin ilerleyen saatlerinde ortam baya renklendi:)

Bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama sanırım okulumu özleyeceğim:) Henüz kendimi mezun hissedemiyorum çünkü sırada kep töreni var:) Diploma özel postu da geldikten sonra anlayın ki Cindrella artık mezun:))