Dün sevgiliyle öğleden sonra Büyükada’ya gitmeye karar verdik. Keyif yaparız diye gittiğimiz Ada’da farkında olmadan tüm adanın etrafını dolaşan yola girmemizle 2 saat yürüdük. İlk başlarda keyifli gelen yürüyüş sonrasında ne zaman bitiyor bu yol sitemlerine dönüştü haliyle:)

Neyse bu vesileyle dönüş yolunda size yeni Cambridge Satchel’imi gösterme fırsatı buldum. Kendisi aslında doğum günü hediyem olmasına rağmen biraz rötarlı geldi. Ben kargosu uzun sürer diye düşünürken 4 günde geldi. Ve Fedex’le online olarak nerede olduğunu kontrol edebildiğiniz için içiniz rahat geliyor:) El yapımı olduğu için 3 haftadan fazla sürdü. Peki memnun kaldım mı diye sorarsanız evet pazar günü geldi ve o günden beri takıyorum:) Bir de florasan pembesi geldi ki o da başka bir postun konusu olsun artık:) http://www.cambridgesatchel.co.uk/ .

Yesterday bf and i decided to go to the Prince Islands. They are very close to Istanbul just 45 minutes away. It was a lovely, peaceful afternoon. On our way to back, i had a chance to show you my new Cambridge Satchel:) It is supposed to be my birthday gift, more than a month later it arrived finally:) It is hand made and real leather! I actually think anything can be happened during the shipping but it was delivered within 4 days and i tracked the shipping online from Fedex. I’m in love with my new satchel, so lovely, such a great bag! And i have the flourescent pink one also, it is going to be on another post:) Check the website http://www.cambridgesatchel.co.uk/Çanta / Bag: Cambridge Satchel
Bluz / Top: Dorothy Perkins
Etek / Skirt: River Island (Kadıköy’den)
Yüzükler / Rings : H&M, C&A