Bundan yaklaşık 6 ay önce Nevin’den içinde kocaman heyecanlar, mutluluklar içeren upuzun bir mail geldi:) Henüz o zamanlar tanışmıyorduk, sıkı bir takipçimdi kendisi. Tarih 22 şubat’tı ve Sakarya’da bir butik açmak istiyordu. Aradan geçen 5 ayın, ve gece gündüz verdiği emeklerin sonunda Nevin Sakarya’nın en güzel butiğini açtı:) Açılışın ardından geçen bir ayın sonunda biz de nihayet dün Bilun’umla New’in Boutique’i ziyarete gittik. Fotoğraftakilerden daha güzel butiğini bir de yakından gördük.

Nihan Peker’in pek sevdiğim yeni koleksiyonu, Burcu Aslan’ın şifon deri karışımı tunikleri, elbiseleri, Rana-Berna Canok’un tasarımları, Kaft’ın tshirtleri, Gizem Baş’ın etekleri, Biluncuğumun takıları, şapkaları, tokaları, Angels Never Die’ın sıradışı kıyafetleri, Studiorain ve Sanemiko’nun cici ayakkabıları ve daha birçok yeni tasarımcının ürünleri butikte yerlerini almış.

Eğer Sakarya’daysanız ya da yolunuz düşerse uğramadan geçmeyin. Cindrella’da gördüm deyin size indirim de yapsın, o kadar hatrım olsun:)) Çark Caddesi’nde Migros’u geçince hemen solda Hergeç İşhanı’nda. Adapazarına ilk defa gidip öğrendim hemen. Tabi gitmişken ıslama köfte yemeden olmazdı, butik bahane köfteler şahane:P