Mykonos sokaklarından tekrar merhaba:)

Biz sırt çantalarımızı taktık ve Mykonos sokaklarının altını üstüne getirdik. Bu sokağa girip kapıları görür görmez fotoğraf çekilmek için harika bi lokasyon olduğuna karar verdik. Üzerimdeki tulumu tatile gitmeden bir gün önce mağazada görüp bavula ekledim. İyiki de almışım, gündüzleri Birkenstocklarımla, akşamları ise gladyatör sandaletlerle güzel bir ikili oldular. Yazın tek parça kıyafet giymenin rahatlığından artık bahsetmiyorum, elbiseler, tulumlar bu konuda favorim:) Artık şapkasız tatile gitmediğimi de biliyorsunuz, bu şapka da sezonun başlangıcından beri dolapta tatile gitmeyi bekliyordu:) Gözlükler yazın başından beri 5 modelini aldığım Belçikalı Komono markasına ait, çanta ise en başarılı sosyal sorumluluk projelerinden birini sürdüren Toms’un koleksiyonundan…

Bu yazın en rahat ve en trendy terlikleri metalik Birkenstocklarımı Ayakkabı Dünyası’ndan aldım. Siz de 15 Ağustos’a kadar www.ayakkabidunyasi.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerde GAMZE25 kodunu kullanın indirime ek 25 TL indirim kazanın;)

Tulum: H&M, Şapka: Oysho, Gözlük: Komono, Çanta: Toms, Terlik: Birkenstock

Jumpsuit: H&M, Hat: Oysho: Sunnies: Komono, Backpack: Toms, Slippers: Birkenstock

mykonos_gamzebiran (1) mykonos_gamzebiran (4) mykonos_gamzebiran (7) Processed with VSCOcam with e3 preset mykonos_gamzebiran (3) mykonos_gamzebiran (5) mykonos_gamzebiran (2) mykonos_gamzebiran (6)