Munich marka spor ayakkabılarla bundan birkaç ay önce bir arkadaşımın ayağında görüp tanıştım. Geçtiğimiz haftalarda da marka ekibiyle keyifli bir sohbet için bir araya geldiğimizde modelleri inceleyip, en beğendiklerimi seçip denemeye karar verdim:)

Öncelikle bence renkleri, desenleri ve modelleri oldukça eğlenceli ya da benim deyimimle baya instagramlık:) Neyle giysem yakışıyor, hemen göze çarpıyor bir de üzerine rahatlık olarak da harika bir performans gösterince Munich ayakkabılarım şu sıralar sık sık ayağımda. Artık herkesin ayağında aynı ayakkabıları görmekten sıkılıp, yeni bir soluk arıyorsanız Munich’lere dolabınızda yer açın derim. Hatta tanışmanız için ya da Munich ayakkabı koleksiyonunu çoğaltmanız için size bir de sürprizim var:)

1 Ocak’a kadar, tüm Shoes Center‘larda, Marmara Forum Declan‘da ve www.markamixi.com‘da ”gamzebiran” kodunu kullanarak Munichleri %30 indirimli alabilirsiniz. Böylelikle yılbaşı için hem kendinize hem de sevdiklerinize bir çift Munich hediye edebilirsiniz, beğenme garantisi benden;)

Processed with VSCOcam with a7 preset Processed with VSCOcam with kk2 preset Processed with VSCOcam with e1 preset Processed with VSCOcam with e1 preset Processed with VSCOcam with k3 preset