Benim için bayram tatili biraz erken başladı. Bu sefer yolculuk güneye… Kaş’a doğru yola çıktım bile:) Bu sefer tatil bavulumu hazırlarken biraz zorlandığımı itiraf etmem gerekiyor çünkü bavulumu Burcu Esmersoy’un Milla için hazırladığı koleksiyondan parçalarla doldurdum. Zorluk bunun neresinde diyorsanız koleksiyonda birbirinden güzel parçalar var o yüzden seçim kısmı da zor oldu malum küçük bir bavulla yola çıkıyorum:)

 

En beğendiklerimi seçtim ve yola koyuldum. Koleksiyonda hem şık, hem rahat hem de çok fonksiyonel parçalar var tabi fiyatların da uygun olması en güzel tarafı:) Ben de bu tatil boyunca kombinlerimi bol bol sizinle paylaşıyor olacağım. Bir de düğünümüz var ki gece elbisesi koleksiyonundan hangi elbiseyi seçtiğim şimdilik sürpriz olsun belki tahminde bulunmak istersiniz;) Tüm koleksiyona da linkten bakabilirsiniz. Sizin favori parçalarınız hangisi, benimle de paylaşmayı unutmayın!

Burcu Esmersoy x Milla koleksiyonundan yaptığım kombinleri görmek için de instagramdan @gamzebiran , @trendyolcom ve @millabytrendyol hesaplarını takibe alın. Herkese şimdiden iyi bayramlar:)

BurcuEsmersoy_MillabyTrendyol (4)BurcuEsmersoy_MillabyTrendyol (2) BurcuEsmersoy_MillabyTrendyol (3)BurcuEsmersoy_MillabyTrendyol (5)