Eski saçlarımı hatırlayanınız var mı bilmiyorum, yıllardır uzun kullandığım saçlarımı ani bir kararla aylar önce kestirdim. Şimdi dönüp bakınca iyi ki de kestirmişim diyorum:) İşte tüm bu değişimi Trump Alışveriş Merkezi’ndeki Mehmet Tatlı kuaföre borçluyum. Hatta isim de vermem gerekirse Umut Tatlı’ya… Baya tesadüfen başlayan kuaför ilişkimiz gitgide dostluğa dönüştü. Ben artık bir telefonla Umut’a gidiyorum, onu biraz kızdırıyorum, bol bol snap atıyorum, eğleniyorum, kısacası bir kuaförden çok daha fazlası oldu benim için.

Dolayısıyla ben de size gönül rahatlığıyla öneriyorum. Hatta farkettiniz mi bilmiyorum ama kaşlarıma da kaş kontörü yaptırdım ve Meryem Hanım o konuda da harikalar yarattı. O kadar doğal duruyor ki hep soruluyor. Bir de her gittiğimde saçımı ona yıkatmazsam kıyameti kopardığım Ersan var:) Saç mı yıkıyor ruhumumu okşuyor belli değil… Tırnaklarımda ise her defasında Gül’ün seçimleriyle farklı farklı şeyler deniyoruz. Benim gibi kuaförde vakit geçirmekten sıkılan biri bile koşa koşa gidiyorsa bilin ki bir sebebi var:)

Bu arada mezuniyetler, düğünler, nişanlar yaklaşıyor biliyorum ve görüyorum ki Umut ve ekibi o konuda da harika işler çıkarıyor:) Hatta bir de ricam oldu takipçilerim için de adımı verdiğiniz takdirde indirim yapıyor olacak, onun da sözünü aldım;) Aklınızda olsun…

Mehmet Tatlı Kuaför – Trump Avm – 0212 266 55 83 / 84 – info@mehmettatli.com.tr

mehmettatli_kuaför_trumpavm_umuttatli_gamzebiran (1) mehmettatli_kuaför_trumpavm_umuttatli_gamzebiran (2) mehmettatli_kuaför_trumpavm_umuttatli_gamzebiran (8) mehmettatli_kuaför_trumpavm_umuttatli_gamzebiran (7) mehmettatli_kuaför_trumpavm_umuttatli_gamzebiran (6) mehmettatli_kuaför_trumpavm_umuttatli_gamzebiran (4) mehmettatli_kuaför_trumpavm_umuttatli_gamzebiran (10)