Yaklaşık bir ay önce L’oréal Paris’in dijital güzellik elçisi olarak yer aldığım kusursuz cilt hareketimiz sonlandı. Peki bu bir ay boyunca, 3 takipçimle beraber neler yaşadık, cildimizde nasıl değişiklikler oldu eminim merak ediyorsunuzdur.

İlk olarak 1 ay önce cilt problemlerimizi analiz etmek ve ne gibi sorunlar yaşadığımızı yakından görmek için takipçilerim ve ben bir araya geldik. Cilt analizimiz yapıldı, kayıtları tutuldu ve ardından makyajsız fotoğraflarımız Bennu Gerede tarafından çekildi. Sonra merak ettiğimiz soruları dermatologumuz Eylem Acar’a sorduk ve son olarak Skin Perfection serisini nasıl kullanmamız gerektiğini öğrendik. İşte o eğlenceli dakikaların backstage görüntüleri:)

Bir ay boyunca gerçekten düzenli olarak (evet itiraf ediyorum hayatımda hiç bir kremi düzenli kullanamadım:) serum, nemlendirici ve BB krem setini aksatmadan kullandım. Ve gerçekten gözle görülür bir etki sağladığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

1 aylık süreçte dermatologumuza sizlerin de merak ettikleri soruları yöneltmek için bir de Google Hangout gerçekleştirdik. En çok merak ettiğiniz soruları sorduk, cevaplarımızı aldık:) Onu da izlemek isterseniz tıklayın.

Ve artık sonucu görmenin zamanı geldi! Bir ayın sonunda tekrar bir araya geldik. Cilt analizlerimiz tekrar yapıldı. Gözeneklerim küçülmüş, renk farklılıkları dengelenmiş ve parlamalarım azalmış. Bennu Gerede’nin objektifine bu sefer kusursuz ciltlerimizle poz verdik:) Keyifli geçen çekimin ardından artık kusursuz cilt hareketini sonlandırmanın ve kutlamanın vakti geldi. La Boom’da bizler için özel olarak hazırlanmış Pink Party’e geçtik. Pembe konseptli partimizde takipçilerimizle beraber doyasıya eğlendik ve bu keyifli geçen projeyi ve kusursuz ciltlerimizi kutlamış olduk:)

_MG_0564 IMG_2914_MG_1239 _MG_1377 _MG_1559

Bence her kadın kusursuz görünmeyi hakediyor, o yüzden herkese L’oréal Paris Skin Perfection’ı öneriyorum:)

Cildimdeki değişimi ve Skin Perfection’la bir ayın nasıl geçtiğini anlattığım videoyu da buradan izleyebilirsiniz!