Daha yaz gelmeden dedim ki bu yaz saçlarımda bir değişikliğe ihtiyacım var. Bu değişiklik kestirmekten daha fazlası olmalıydı ama çok radikal bir değişikliğe de hazır değildim. Saçlarım güneşten açılmış gibi olsun, doğal olsun ama rengi de değişsin istiyordum. Ben bu düşüncelerle saç renkleri bakarken L’oréal Profesionnel ailesi yeni çıkacak saç trendi Bronde’a öncülük edip edemeyeceğimi sorunca aradığım şeyin aslında tam olarak bu olduğunu gördüm:)

Bronde kelimesi Blonde (sarışın) ve Brown (kahverengi) kelimelerinin birleşiminden meydana geliyor. Herkesin kendi saç ve ten rengine uygun olarak kişiye özel yapılıyor dolayısıyla herkes tek bir kalıptan çıkmış gibi olmuyor, beni en çok cezbeden tarafı bu oldu. Ayrıca yaz için tam da aradığım doğal ve ışıltılı bir renk sağlıyor.

Üniversite yıllarımda hüsranla sonuçlanan boya denemelerimi saymazsam saçlarımı bildim bileli doğal renginde kullanıyordum. L’oréal Professionnel renk uzmanlarının usta ellerinde geçen 1 saatin ardından saçlarım yeni görünümüne kavuştu:) Birkaç saatten sonra artık aynadaki görüntüme fazlasıyla alışmıştım ve ilk tepkiler yüz ifademin çok yumuşadığı ve saçlarımın ışıl ışıl gözüktüğü yönündeydi… Aradan geçen 2 aydan sonra Bronde saçlarım ve ben hala çok mutluyuz:) Daha önce saçlarınızı boyatmadıysanız ve radikal bir değişiklikten çekiniyorsanız Bronde trendini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. En yakın L’oréal Professionnel salonuna gidip hem bilgi alabilir hem de saçınıza en yakışacak Bronde rengiyle tanışabilirsiniz;)

Bronde_GamzeBiran_Loreal (1)