Havalar bizi aldatmaya devam ederken ben de dolaba sonbahar kış koleksiyonlarından beğendiğim parçaları eklemeye devam ediyorum. Dünkü yoğun ve koşturmacalı gün için kışın klasik renkleri gri ve siyaha uzanıyor elim…

 

Banana Republic’in yeni sezon koleksiyonundaki deri görünümlü kapitone etek ve kaşmir karışımlı derin V yakalı gri kazak ılık geçen sonbahar günleri için ideal. Hava biraz daha serinleyince kombine beyaz gömlek ve opak çorap eklemeyi düşünüyorum:) Kazağımı medium alıyorum, dökümlü durması daha çok hoşuma gidiyor. Gün içerisinde babetle tamamlıyorum ama akşam için çantama topuklu ayakkabılarımı koymayı ihmal etmiyorum:) Ve olmazsa olmazlarım aksesuarlar… Uzun zincirli kolyeler ve bolca bilekliklere devam! Siz şimdiden kış gardırobunuza neler eklediniz?

Kazak & Etek: Banana Republic (Yeni Sezon), Babet & Çanta: İnci, Gözlük & Bileklikler: Excusez Moi

Banana_Republic_FW14_GamzeBiran (1)Banana_Republic_FW14_GamzeBiran (10) Banana_Republic_FW14_GamzeBiran (3)Banana_Republic_FW14_GamzeBiran (7) Banana_Republic_FW14_GamzeBiran (4) Banana_Republic_FW14_GamzeBiran (5) Banana_Republic_FW14_GamzeBiran (6)Banana_Republic_FW14_GamzeBiran (9)