Kış aylarında beyaz giymek konusunda ne düşünürsünüz bilmem ama ben bu sezon beyaz paltolara fena halde vuruldum. Kış renklerinden sıyrılıp, pamuklara sarmalanmış gibi hissetmek için birebir…

Bir de kış demek boğazlı kazak demek benim için. İster daracık feminen kazaklar, ister kalın tomboy kazaklar tercih edin, her halikarda kışa oldukça yakışıyor. Ben tercihimi kalın boğazlı kazaktan yana kullanıp, büyük küpelerle tamamladım. Bir de saçlarımı içine koyup bob kesimmiş gibi göstermeyi seviyorum sanırım:)

Bu sezon mağazalarda karşımıza çıkan bir diğer trend de viktoryen dönemi andıran büyük tokalı botlar… Ben önyargılarımı bir kenara koyup deneyince oldukça sevdim. Bu bilekleri geniş modeli etek ve elbiseler için çok sevmesem de jeanlerle çok güzel durduğunu söyleyebilirim.

Ve son olarak, sanırım yaza kadar başka bir gözlük kullanamayacağım, umarım görmekten sıkılmazsınız;)

Gözlük: Celine, Palto: Mango (Yeni sezon), Kazak: Koton, Jean: Pull&Bear (Yeni sezon), Şal: Zara, Bot: Nine West (Yeni sezon), Çanta: Kayyabag

fotoğraf: Burcu Yıldız

streetstyle_gamzebiran (6) streetstyle_gamzebiran (4) streetstyle_gamzebiran (7) streetstyle_gamzebiran (1) streetstyle_gamzebiran (2) streetstyle_gamzebiran (3) streetstyle_gamzebiran (8)