Perşembe akşamı önce Aldo’nun Ece Sükan’la düzenlediği yeni koleksiyon davetine katıldım. Ardından Karaköy sokaklarında hızlı bir çekim yaptık. Midi etekleri artık ne kadar çok sevdiğimi biliyorsunuz. Sanırım en sevdiğim tarafı ister tişört spor ayakkabı, ister bluz babet, istersem de gömlek topuklu ayakkabı gibi farklı şekillerde giymeme imkanı vermesi… Perşembe günü için ise beyaz gömlek ve dolaba yeni eklediğim Jimmy Choo’larımla giydim. Siz de benim gibi yeni ayakkabı alınca hemen giymeye bayılıyor musunuz? 🙂 Yavaş yavaş yazlıklara elveda dediğimize göre ayakkabılarım da tüm kış dolapta beklemeden önce biraz tadını çıkarabilirim sanırım.

Bu güzel fotoğrafları çeken isim ise Mustafa Kayhan Ergün. Ben de kendisiyle yeni tanıştım ama ismini artık bol bol duyacağınız kesin. Mustafa, Istanbul Style Report isimli blogunda dünyanın dört bir tarafında çektiği street style fotoğrafları paylaşıyor. www.istanbulstylereport.com Şimdi de harika kareler yakalamak üzere Paris Moda Haftası’nda… instagramdan da takipte kalmanızı öneririm @mkevisual

Gömlek: Gap, Etek: Mija, Çanta: Maison Martin Margiela x H&M, Ayakkabı: Jimmy Choo, Gözlük ve Bileklikler: Excusez Moi

Mustafa_Kayhan_Ergun (1) Mustafa_Kayhan_Ergun (4) Mustafa_Kayhan_Ergun (5) Mustafa_Kayhan_Ergun (6) Mustafa_Kayhan_Ergun (7) Mustafa_Kayhan_Ergun (8) Mustafa_Kayhan_Ergun (10) Mustafa_Kayhan_Ergun (12) Mustafa_Kayhan_Ergun (14) Mustafa_Kayhan_Ergun (16) Mustafa_Kayhan_Ergun (17)