Perili köşkler sadece masallarda ve filmlerde var sanıyorsanız fena halde yanılıyorsunuz, işte karşınızda! Terk edilmiş tarihi köşklerin hep kendine çeken bir tarafı vardır. Bilinmeyeni bilme çabası ve yaşanmışlık duyguları belki de…
Havalar etek giymek için yeterince sıcak ama ceketsiz çıkmak için henüz soğuk olunca geriye baharın tadını çıkarmalık kıyafetler kalıyor! Bahar geldi diye kışlıklarınızı dolabın ücra köşelerine kaldırmak gibi hatalar yapmayın! Baharın en güzel tarafı yazlıkları ve kışlıkları beraber giyebilmek. Eteklerinizi, elbiselerinizi giyin ve üzerinize kıştan kalma hırkalar, kazaklar, ceketlerinizi alın… Baharın tadı en güzel böyle çıkıyor.
Ceket: Songül Cabacı, Etek: H&M, Kemer ve Ayakkabı: Zara, Çanta: Nine West, 
If you still think haunted mansions just exist on fairy tales and movies, you are totally wrong, here it is! Abondoned mansions are always attractive in some ways, aren’t they?

The weather is hot enough to wear skirts without socks but still quite cold for going out without jackets! So wear your dresses and skirts then take on your jacket, sweaters and enjoy the spring!

Jacket: Songül Cabacı, Skirt: H&M, Belt and Shoes: Zara, Micro Bag: Nine West

Fotoğraf: Şebnem Yalçınkaya