Bu aralar kendimi yaz tatiline giren çocuklar gibi hissettiğimi söyleyebilirim, hani bir an önce yazlığa ya da tatile gitmek için heyecanlanırsın ya, öyle bir heyecan işte benimkisi:) Henüz tatil planları yapılmadı ama bir yerlere kaçmak için kimin plana ihtiyacı var ki;)

Şehirde yaz hayatının keyfini çıkarmayı da ihmal etmemek lazım. Günler uzayınca akşam hava serinleyince şehrin en keyifli saatleri başlıyor benim için. Bir de en sevdiğim fotoğrafçıma kavuşmuşum daha ne isterim ki:) Pop-up barı Wunderbar‘ı açınca beni biraz ihmal etmişti farketmişsinizdir, şimdi Wunderbar yeni bir yerde pop-uplamadan önce pek sevgili fotoğrafçım Deniz Koşan nam-ı diğer Monsieur Papilon güzel fotoğraflarıyla karşınızda, ben de kendisine poz vermeyi özlediğimi itiraf edebilirim;)

‘Yazın işe giderken ne giyeceğim?’ sorusuna sıkça takılıyorsanız benim rahat ve de şık bir önerim var long shorts, yani uzun şortlar. Ben bu aralar toplantılarım geniş kesimli diz altı şortumu açık renkli bluzlar ve şık ceketlerle tamamlıyorum. Yaz ceketi sorunsalını da Mija’nın incecik ama bir o kadar da şık ve kullanışlı pembe ceketiyle çözdüm. Serin yaz akşamları için de bire bir…

Sizin şehirde yaz için favori mekanınız ve kombininiz nedir? 🙂

Gözlük: Excusez Moi, Ceket: Mija, Şort: Koton, Bluz: Bikbok, Ayakkabılar: H&M, Çanta: Miss Selfridge, Yüzük: Zeyy Jewelry

Fotoğraf: Deniz Koşan

yaz2014 modası gamzebiran şort mija pembe ceket güneş gözlüğü (2) yaz2014 modası gamzebiran şort mija pembe ceket güneş gözlüğü (15) yaz2014 modası gamzebiran şort mija pembe ceket güneş gözlüğü (12) yaz2014 modası gamzebiran şort mija pembe ceket güneş gözlüğü (9) yaz2014 modası gamzebiran şort mija pembe ceket güneş gözlüğü (14) yaz2014 modası gamzebiran şort mija pembe ceket güneş gözlüğü (17) yaz2014 modası gamzebiran şort mija pembe ceket güneş gözlüğü (18) çekim yaz2014 modası gamzebiran şort mija pembe ceket güneş gözlüğü (29) yaz2014 modası gamzebiran şort mija pembe ceket güneş gözlüğü (33) yaz2014 modası gamzebiran şort mija pembe ceket güneş gözlüğü (37)