Cuma günü annemle beraber sabahtan Eyüp’e doğru yola çıktık. Sebebi ziyaretimiz benim uzun zamandır kaşılarımı kalıcı makyajla şekillendirmek isteyip,  yıllar süren araştırmalarım sonucu doğru kişiyi bulmuş olmam:) Hemen heyecanlanmayın henüz bir şey yaptırmadım ama ön çizim yaptırdım aklımdan geçen tüm soruları sordum ve artık emin olduktan sonra haftaya gidip yaptırıyorum. Tüm detayları paylaşıyor olacağım ama o bu postun konusu değil;)

Flatofis’teki Different Hair’da Arzu Kabakulak‘a kaşlarımın ön çizimini yaptırıp haftaya randevumu da aldıktan sonra artık Eyüp’te keyifli bir öğleden sonra geçirmenin vakti geldi. Önce Eyüp Sultan’a uğrayıp sonra kahvelerimizi içmek için Pierre Loti’ye çıktık. En son kaç sene önce gelmiştim hatırlamıyorum ama salaş masaları, manzarası ve ruhuyla bana yine kendimi iyi hissettirmeyi başardı.

Bu aralar Alexa Chung’ın It isimli kitabını okuyorum ve oldukça sevdim. O gün giydiğim kıyafetimi de kitaptaki bir cümleyle anlatmak isterim ‘Dress like a boy, act like a girl!’ (Erkek gibi giyin, kız gibi davran)…

Kazak: Banana Republic (Yeni sezon), Pantolon & Yelek: Mango, Ayakkabı: İnci

_MG_4347 _MG_4349 _MG_4350 _MG_4366 _MG_4377 _MG_4387 _MG_4426