Milano dönüşü sıcağı sıcağına bilgisayarın başına oturdum ve yavaş yavaş biriken postları yazmaya başlayabilirim artık:) Öncelikle bilmiyorum farkettiniz mi ama blogun görünümünü yeniledik, uzun zamandan sonra bir değişiklik iyi geldi. Siz de eklemek istediklerinizi, bunu da böyle yapsanız seviniriz, içeriği şöyle yenileseniz güzel olur dediğiniz noktalar varsa yorum olarak yazmayı unutmayın;)

 

Milano’ya henüz bahar gelmemişti ama sıcaklık mevsim normallerinin üzerinde olunca Fendi defilesi öncesi Londra’dan aldığım terlikleri giymek için fırsat doğdu. Pinko’dan seçtiğim volanlı etek bu sezon bol bol etkisi altında kalacağımız volan çılgınlığının en güzel örneği bence. Havalar biraz daha güzelleşince omuzları düşük gömleğimi de daha rahat sizinle paylaşabilirim:) Etek ve gömleğin feminenliğini, deri ceket, şapka ve terliklerle biraz daha maskülenleştirdim. Denge oyunları yapmayı seviyorum. Ama sonrasında gömlek ve eteği bir de stilettolarla göreceğiniz kesin. Kırmızı çanta ise hem rengi hem de modeliyle kalbimi çaldı ve her tarzla uyum sağlayacağa benziyor.

 

Gömlek, etek, çanta: Pinko (Yeni sezon), Deri ceket: Massimo Dutti, Terlik: River Island (Yeni sezon), Şapka: Excusezmoi

 

Fotoğraf: Hakan Yenigün