Moda Haftası’nın son günü için oldukça rahat kıyafetler tercih ettim. I am not a shopaholic, i am helping the economy yazılı tişörtümle biraz da mesaj kaygısı içerdiğim söylenebilir:) Defilelerde mesai harcayıp sonrasında Karaköy’de keyifli vakit geçirmek için harika bir gündü! Modagram mottolu tshirtüm, perfect push up skinny jeanim ve Aldo slip on ayakkabılarımla moda haftasının kapanışını yaptım.

Önümüzdeki günlerde moda haftası koleksiyonlarından paylaşımlarda bulunacağım. Bu 5 gün boyunca kıyafetleriyle beni destekleyen Modagram’a, Türkiye’ye geri dönüş yapmasına çok sevindiğim Aldo’ya ve saçlarımı bu yoğun günlere hazırlayan Kerastase’a kocaman teşekkürler!

Unutmadan Modagram yarışmamız instagramda devam ediyor. En beğendiğiniz kombini seçin, yorumunuzu bırakın @modagram ı mentionlayın kazanan kişi olma şansını yakalayın! Pazartesi akşam kazanan kişiyi seçiyoruz.

Tshirt: Modagram, Jeans: Modagram, Ayakkabı: Aldo, Gözlük: Excusez Moi

mercedes benz fashion week istanbul 2014 gamze biran

mercedes benz fashion week istanbul 2014 gamze biranmercedes benz fashion week istanbul 2014 gamze biranmercedes benz fashion week istanbul 2014 gamze biran