Cuma günü Nuxe Turkiye ekibiyle Vogue’da keyifli bir öğlen yemeği için buluştuk. Nuxe’ün ürünlerini yaklaşık iki senedir kullanıyorum ve biliyorsunuz blogda da sık sık yer veriyorum. Severek kullandığım markanın ekibiyle de tanışınca sohbet aldı yürüdü, konuşacak o kadar çok şey çıktı ki:) En son terasta kahvelerimizi içip ben moda haftasının son defilelerine yetişmek için Antrepo’ya doğru yola çıktım.

Son gün için Forever New’den saks mavisi bir elbise tercih ettim. Kesimini ve üstte duruşunu çok sevdim. İlgiyi elbiseden uzaklaştırmamak için nude rengi ayakkabılar tercih ettim. Sizin de aklınızda olsun, eğer bacak boyunu nasıl uzun gösteririm, ilgiyi nasıl kıyafetimde tutarım diyorsanız ya da değişik renkteki bir elbisenin altına ne renk ayakkabı giymeliyim diye soruyorsanız nude rengi her zaman kurtarıcı olabiliyor;)

Elbise: Forever New

GamzeBiran_ForeverNew_MBFWI (1) GamzeBiran_ForeverNew_MBFWI (2) GamzeBiran_ForeverNew_MBFWI (3) GamzeBiran_ForeverNew_MBFWI (4) GamzeBiran_ForeverNew_MBFWI (5) GamzeBiran_ForeverNew_MBFWI (7)