Bir Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’u daha geride bıraktık. Bu haftasonu bütün haftanın yorgunluğunu attım diyebilirim. İlerleyen günlerde moda haftası hakkındaki düşüncelerimi yazacağım ama öncesinde moda haftası kombinlerine devam… Çarşamba günü moda haftasının belki de en merak edilen ve celebritysi bol defilesi için Rahmi Koç Müzesi’nin yolunu tuttum. Forever New dantel detaylı tulumumu feminenliğinden bir doz kurtarmak adına babetlerimle giymeyi tercih ettim. Evet muhtemelen topuklu ayakkabıyla daha hoş olurdu görüşündesinizdir ama o zaman da kıyafet ben olmaktan biraz fazla uzak olurdu:)

Ben bu sezon çok daha başarılı, çok daha oturmuş bir Özgür Masur çizgisi gördüm podyumda. Özgür Masur’a has ince detaylar, el işçiliklerinin yanı sıra, pastel renklerin hakim olduğu daha minimal bir tarza bürünmüştü. Drapeler, derin yırtmaçlar, dozunda dantel ve boncuk işlemeleriyle daha rafine ve şık gözüküyordu kıyafetler. İlla ki bir ilham kaynağı aramak gerekiyorsa ben podyumda Vionnet’nin çizgisine yakın bir koleksiyon gördüm ve çok beğendim. Kırmızı halıda bakalım ilk kimlerin üzerinde görüyor olacağız kıyafetleri…

Tulum: Forever New, Taç: H&M, Ceket: Mija, Ayakkabı: İnci

GamzeBiran_ForeverNew_DantelTulum (2)GamzeBiran_ForeverNew_DantelTulum (1) IMG_4195 OzgurMasur_SS15_Couture_geceelbisesi (1) OzgurMasur_SS15_Couture_geceelbisesi (2) OzgurMasur_SS15_Couture_geceelbisesi (3) OzgurMasur_SS15_Couture_geceelbisesi (4) OzgurMasur_SS15_Couture_geceelbisesi (5) OzgurMasur_SS15_Couture_geceelbisesi (6) OzgurMasur_SS15_Couture_geceelbisesi (7)