Moda Haftası’nın ikinci günü için Forever New’den renkli ve enerjik parçalar seçtim. Dolabımda her sezon mutlaka olan ve artık klasik haline gelmiş deri ceket ve çizgili bluzu, rengine vurulduğum eteğimle tamamladım. Spor ayakkabı ve sırt çantasıyla da sportif bir havaya soktum. Moda haftası koşturmacasında her gün yüksek topuklularla dolaşmak pek bana göre değil sanırım:)

Akşam The Seed’de düzenlenen Zeynep Tosun defilesi için ise küçük siyah elbiseden şaşmadım. Dantel elbisemi toz pembe paltomla giymeyi tercih ettim.

Ceket, Bluz ve Etek: Forever New , Ayakkabı: Aldo

ForeverNew_GamzeBiran_mbfwi (2) ForeverNew_GamzeBiran_mbfwi (3) ForeverNew_GamzeBiran_mbfwi (4) ForeverNew_GamzeBiran_mbfwi (5) ForeverNew_GamzeBiran_mbfwi (7) ForeverNew_GamzeBiran_mbfwi (8) ForeverNew_GamzeBiran_mbfwi (9) ForeverNew_GamzeBiran_mbfwi (10) ForeverNew_GamzeBiran_mbfwi (11) ForeverNew_GamzeBiran_mbfwi (12) ForeverNew_GamzeBiran_mbfwi (14) ForeverNew_GamzeBiran_mbfwi (15) _MG_3941

Elbise & Palto: Forever New

ForeverNew_GamzeBiran_Dantelelbisepembepalto (1) ForeverNew_GamzeBiran_Dantelelbisepembepalto (3) ForeverNew_GamzeBiran_Dantelelbisepembepalto (5) ForeverNew_GamzeBiran_Dantelelbisepembepalto (9) ForeverNew_GamzeBiran_Dantelelbisepembepalto (10) ForeverNew_GamzeBiran_Dantelelbisepembepalto (11) ForeverNew_GamzeBiran_Dantelelbisepembepalto (14) ForeverNew_GamzeBiran_Dantelelbisepembepalto (15) ForeverNew_GamzeBiran_Dantelelbisepembepalto (16)