Cunda’da geçen hızlı bir hafta sonunun ardından tekrar şehrin hızına yetişmeye çalışıyorum. Bu aralar 24 saat yetmiyor bana, proje toplantıları, çekimler arası mekik dokuyorum. Şansımıza havalar güzel gidiyor da güneş içimizi ısıtıp, yüzümüzü güldürmeye yetiyor.

Peki şehrin hızına yetişirken şık kalabilmek mümkün mü diye sorarsanız eğer, bence doğru parçalarla mümkün:) Yine bir toplantı günü için tercihim küçük siyah elbiseden yana oluyor. Beyaz yakası ve dantel oluşuyla beni fazlasıyla cezbediyor. Altına rugan stilettolarımı giyiyorum ama sonrası için soket çorap ve oxfordlarla giymek gibi planlarım var kendisi için. Elbisenin yakası çıkabiliyor, çıkarıp şık bir kolyeyle de tamamlamak mümkün. Paltonun rengi ise bence soğuk kış günlerinde hem ısıtıp hem de göz alıcı gözükmek için birebir;) Hazır Fabrika’da sezon sonu indirimi başlamışken bir göz atmayı unutmayın www.fabrika-tr.com

Elbise, Palto & Çanta: Fabrika, Gözlük: Dolce & Gabbana, Saat: Gc

Fabrika_GamzeBiran (4)

Fabrika_GamzeBiran (3)Fabrika_GamzeBiran (5) Fabrika_GamzeBiran (7) Fabrika_GamzeBiran (8)Fabrika_GamzeBiran (11) Fabrika_GamzeBiran (9)Fabrika_GamzeBiran (13) Fabrika_GamzeBiran (15) Fabrika_GamzeBiran (16)Fabrika_GamzeBiran (2)