Moda Haftası’nın ikinci gününde biraz mesaj kaygılıydım:) Yaz sezonunda fazlasıyla göreceğimiz kısa paça palazzo pantolonumu, sırtı yazılı denim ceketimle giyip aksesuarlarla zenginleştirdim. Moda Haftası demek en absürd ya da en cesur hissettiğiniz parçalarınızı giyip gelmek olmamalı. Günlük stilinize ufak dokunuşlar katarak, gerekirse bir yıldız parça ekleyerek dikkatleri çekebilmektir.

Bu sezon defileleri Gitti Gidiyor Cadde için takip ediyorum. Siz de en beğendiğim defile yorumlarını, gözüme çarpan detayları www.portre.gittigidiyor.com ‘dan okuyabilirsiniz;)

Mont: Cool kids can’t die (Bilstore), Triko: Banana Republic, Pantolon: Stradivarius, Şal: Zara, Yüzükler: Hippicks, Çanta: Aldo, Gözlük: ExcusezMoi

MercedesBenzFashionWeekIstanbul_GamzeBiran_Streetstyle (1) MercedesBenzFashionWeekIstanbul_GamzeBiran_Streetstyle (2) MercedesBenzFashionWeekIstanbul_GamzeBiran_Streetstyle (3) MercedesBenzFashionWeekIstanbul_GamzeBiran_Streetstyle (5) MercedesBenzFashionWeekIstanbul_GamzeBiran_Streetstyle (6) MercedesBenzFashionWeekIstanbul_GamzeBiran_Streetstyle (4)

Downloads