Siyahla laciverti beraber kullanmaktan kaçınanlardan mısınız, sevenlerden mi? 🙂 Renkleri eşleştirmektense ben lacivertle siyahı beraber giymeyi seviyorum. Kazayağı desenli lacivert tonlarındaki elbisemi de siyah opak çorap ve siyah çizme ikilisiyle tamamladım. Bir geçiş yaratmak için ise lacivert şapka, ekru kaban ve rank katması için kırmızı çanta kullandım. Belden oturan elbiselerin sizi her zaman daha orantılı gösterdiğini unutmayın. Hatta ben beli iyice vurgulamak için bir de kemer kullandım.

Şapka: Napoli’den, Palto: Forever New, Elbise: Stradivarius, Çizme: Tommy Hilfiger, Çanta: Furla

Bu arada uzun zamandır fotoğrafçı arayışı içerisindeyim. Başvurular arasından Burcu’nun fotoğraflarını beğendim ve bir kahve içip tanışalım diye buluşunca sonrasında da bu keyifli çekimi yaptık. Ben fotoğrafları çok sevdim, umarım siz de beğenirsiniz. Burcu’nun güzel fotoğraflarını daha uzunca bir süre görüyor olacağız;)

Fotoğraf: Burcu Yıldız

gamzebiran_streetstyle_istanbul_fashionblogger (5)gamzebiran_streetstyle_istanbul_fashionblogger (1)gamzebiran_streetstyle_istanbul_fashionblogger (6) gamzebiran_streetstyle_istanbul_fashionblogger (8) gamzebiran_streetstyle_istanbul_fashionblogger (13) gamzebiran_streetstyle_istanbul_fashionblogger (18) gamzebiran_streetstyle_istanbul_fashionblogger (19) gamzebiran_streetstyle_istanbul_fashionblogger (21)

gamzebiran_streetstyle_istanbul_fashionblogger (10)