Dün en nihayetinde festival sezonunu Chill Out’ta açmış bulunuyorum:) Festival sezonu açıldıysa havalar düzelmiş, müziğin ve eğlencein tadını çıkarmanın zamanı gelmiş demektir. Ben de geçtiğimiz günlerde Gap’le festival stili önerilerimi sizlerle paylaşmıştım. Chill Out için de yine Gap’ten çizgili bir gömlek elbise tercih ettim. Gömlek elbiseler sıcak havaların şık ve rahat kurtarıcısı bence. Festival için de gömlek elbisemi etnik tarzdaki kolye ve bolca renkli bileklikle tamamlıyorum. Espadrillerim festival için büyük rahatlık sağlıyor.

Festival bu sene ilk kez Lifepark’ta yapılıyordu ve bence festival için harika bir mekan olmuş. Hacıosman metro durağından shuttlelarla ulaşım sağlanmış büyük rahatlık olmuş. Sahne herkesin görebileceği büyük bir alana çok güzel konumlandırılmış. Oturma yerleri, yemek alanları, giriş çıkışlar, hatta (inanamadım) ama tuvaletler bile düzenli ve temizdi. Festival alanının süslemeleri de çok keyifli olmuştu rüzgar gülleri, dilek ağaçları, rengarnek kağıt balonlar… Kısacası oldukça keyifli bir gün oldu ben de doyasıya tadını çıkardım. Festival sezonunu açtığımıza göre devamı gelsin o zaman;)

Elbise & Espadril: GAP

Chill Out festival 2014 Gap gamze biran (1) Chill Out festival 2014 Gap gamze biran (2) Chill out festival 2014 lifepark