Ortaokul yıllarım Fenerbahçe’de geçti, bilen bilir o zamanlar Piramit vardı. Arada okuldan kaçıp soluğu orada alırdık. Bugün de sabah saatlerinde proje ve toplantılardan vakit bulup keyifli bir sabah kahvaltısı için Fenerbahçe’nin yolunu tutunca o günleri de ister istemez hatırlamış oldum. Tabi bunda Billur‘un Mija için hazırladığı koleksiyondaki eteğin de büyük katkısı oldu:) Gömlek, kazak ikilisiyle tamamlayınca okul yıllarıma döndüm. Ve farkettim ki uzun zamandır etek giymiyorum ama Mija eteğimi bu kış sıkça giyeceğime eminim;)

Kışın mont tercihlerim ne kadar gri ve siyahtan yana olursa kıyafet ve aksesuar tercihlerimi o derece renkli seçmeye çalışıyorum. Elektrik mavisi buaralar favori rengim. Ve maksi paltolar… Özellikle etek giyip bacaklarım üşür mü diye düşünenlerdenseniz dolaba bir maxi palto eklemekte fayda var. Son olarak bu aralar kalın, uzun, yün atkılar hayli revaçta. Ben anneme bir tane ördürdüm bile;)

Palto: Park Bravo, Çanta: Beymen Club, Etek: Mija, Kazak: Mango, Gömlek: GAP, Ayakkabılar: İnci, Atkı: Anne örgüsü, Gözlük & Cuff: Excusezmoi

Today when i went to the breakfast to Fenerbahce, a lovely neighborhood where i used to go the primary school, i felt like the old days… I think my outfit became helpful to think about it:) Skirt, shirt and the pullover, yes i am ready for the school;)

Maxi coat: Park Bravo, Bag: Beymen Club, Skirt: Mija, Pullover, Mango, Shirt: Gap, Shoes: İnci, Scarf: Handmade, Sunglasses & Cuff: Excusezmoi

moda bloggerı gamze biran

mymija etek

sokak modası gamze biran

kış stili

sokak modası gamze biran

güneş gözlüğü modası

excusezmoi gözlük

sokak modası gamze biran

gamze biran

_MG_1807

Follow on Bloglovin