Hafta sonu İtalya dönüşü soluğu Alaçatı’da aldık. Daha İtalya postları gelemeden sıcağı sıcağına sizi Alaçatı sokaklarından fotoğraflarla baş başa bırakıyorum. Sizi bilmiyorum ama ben Alaçatı sokaklarını gezmeye hiç doyamıyorum. Her dükkanda, her sokakta, her kapıda sizi bir sürpriz bekliyor mutlaka… Renkler, dokular, sokaklar umarım bozulmadan olduğu gibi kalır.

Alaçatı bavuluma artık yazları vazgeçilmezim haline gelen maxi etek eklemeyi ihmal etmiyorum, H&M yeni sezonda bulduğum bu renkli eteği öndeki düğmeleriyle yırtmaçlı hale de getirebiliyor oluşumu sevdim. Geçen yaz aldığım siyah crop top sanırım artık dolabın demirbaş listesine girdi:) Bu sezon espadrillerin altın yılı oluyor! Renk renk, desen desen eklemekte, rahat rahat giymekte fayda var… Bir de olmazsa olmazlarım aksesuarlarım. 70’ler esintili saça fular takma olayını bu yaz bol bol uyguluyor olacağım.

Etek: H&M, Bluz: Mango, Ayakkabı: Divarese, Gözlük: Komono, Fular: Iodes , Kolye: Zeynep Çisem Sezer, Bileklik: Yuka

GamzeBiran_alaçatı_yazmodası (8) GamzeBiran_alaçatı_yazmodası (16) GamzeBiran_alaçatı_yazmodası (15) GamzeBiran_alaçatı_yazmodası (7) GamzeBiran_alaçatı_yazmodası (5) GamzeBiran_alaçatı_yazmodası (11) GamzeBiran_alaçatı_yazmodası (3) GamzeBiran_alaçatı_yazmodası (2) GamzeBiran_alaçatı_yazmodası (10) GamzeBiran_alaçatı_yazmodası (4) GamzeBiran_alaçatı_yazmodası (9) GamzeBiran_alaçatı_yazmodası (14) GamzeBiran_alaçatı_yazmodası (13) GamzeBiran_alaçatı_yazmodası (1) GamzeBiran_alaçatı_yazmodası (6) GamzeBiran_alaçatı_yazmodası (12)