Ankara seyahatimin neredeyse tamamı Arjantin ve filistin caddesinde geçti diyebilirim. Ardı ardına sıralanan mekanlar, geniş caddeler çok keyif vericiydi. Özellikle akşam üstleri Ankara’nın boş olmasının da etkisiyle çok huzurluydu. Akşamları ise House Cafe’ye Reina muamelesi çeken insanlarla karşılaşmak mümkün. Kızlar aşırı süslü, erkekler aşırı kasıntı. Mekanlar ise 2 gibi boşalmaya başlıyor memur kenti olduğunu kanıtlarcasına… Perşembe akşamı filistin caddesi üzerindeki Eat’n joy’un terasında kuzenlerimle keyifli dakikalar geçirdim. Gözlerimi manzaraya çevirince deniz manzarası arasam da Sheraton ve Kuğulu park manzarasıyla yetiniyorum:)

Photos are from the last week’s Ankara trip. I had really good times with my cousins and sis. Many people were out of the town so the cafes and clubs were nearly empty this is what i like:) I did need this, peace and joy:) And also my outfit looks head to toe black so i added a colourful french beret, It looks funny with my tutu skirt:)

Bazen farkında olmadan baştan aşağı simsiyah giyiniyorum. Farkına vardığım da ise renkli bir detayla havamı değiştirmeyi seviyorum:)

Bu şımarıklığı yapmadan duramazdım tabiki:)

Etek/ Skirt: Maçka’da bir butikten /Local shop

Bluz/ Blouse: Camaieu

Kolye/ Necklace: Koton

Bere/ Beret: Polo Garage

Ayakkabı/Shoes: Zara