Levi’s bugün ilkbahar yaz koleksiyonunu görücüye çıkardı. Bize de gidip hikayesini dinlemek kaldı:) Koleksiyonun adı California Dreaming ( Kaliforniya Rüyası). Levi’s ın Kaliforniya’da doğduğu düşünülünce doğduğu topraklardan ilham almış bu sezon. Zaten renkleri görünce hemen bir bahar-yaz havasına girmek mümkün:) Uçuk pembe, uçuk mavi jeanlar, gömlekler bizi bekliyor önümüzdeki sezon. Erkeklerin kareli gömlekleri daha canlı renkli ve bu sefer yanlarına puantiyeli gömlekler, hırkalar eklenmiş:) Bu sezon hem erkekler, hem bayanlar puantiyeli… Curve ID yeni modelleriyle tekrar karşımızda. 501 her daim hayatımızda. Bu sezon erkeklere kot olmayan çok cepli Chinolar gelmiş. Ve benim favorim kareli, çizgili bermuda erkek şortları var; harika!


Ve koleksiyonda bol bol kot ceket var. Evet kot gömleklerden sonra ceketler de geri dönüyor. Ve ince parkalar, bahar günleri için ideal!
Engineered jeanler şaşırtmaya devam ediyor. Kendi cebine sığıp poşet görünümü alan jean var:)

Kot tulumlar, kot elbiseler, kot büstiyerler ve mini kot şortlar! Evet hepsi bizi bekliyor:)

Benim gönlümü fetheden renkli jeanler! Yavruağzı, gökyüzü mavisi, mor, sarı… İster skinny, ister boru paça bir tane mutlaka edinilmeli!

Peki koleksiyon ne zaman geliyor diyenler için belirtiyim, yavaş yavaş raflarda yerini almaya başlıyor ve 3 parti halinde geliyor.
photos by: Hüseyin ersen