Levi’s bizi, uzun zamandır küs olduğumuz kıvrımlarımızla barıştırıyor! Artık kıvrımlarımızı saklamıyor aksine onları seviyoruz; nasıl mı? Levi’s Curve ID’yle! Levi’s ‘ın 3 farklı vücut tipi için yarattığı koleksiyonunun adı Curve ID. Slight Curve, Demi Curve ve Bold Curve. Peki hangi vücut tipine uygun olduğunuzu nereden anlıyorsunuz? Mağazalarda bel ve kalça ölçüleriniz özel bir mezurayla alınıp vücut tipinize en uygun Curve ID’nizi seçmeniz sağlanıyor. Ben de soluğu yenilenen İstinye Park Levi’s mağazasında alıyorum. Curve ID’yle tanışmamın vakti çoktan gelmişti:) Mezura, mezura söyle bana hangi vücut tipine uygunum ben:)

Ölçülerim alınıyor ve Demi Curve çıkıyor yani doğal kıvrımlarım var! Demi Curve standına yönelip 4 farklı paça tipinden beğendiklerimi seçiyorum. İlk jeanimiz Demi Curve Skinny! Üzerime giyer giymez bayılıyorum, harika oturuyor ve şekillendiriyor. Kalıp şahane! Daracık skinny jeanlerin aksine süper hissettiriyor. Kıvrımlarımı seviyorum:)


Boyfriend skinny’de sıra. Boyfriend jean istiyorum ama biraz derli toplu olsun istiyorum diyorsanız boyfriend skinny jean’i şiddetle öneriyorum:) Bel ve kalça kısmı geniş, gittikçe daralan kendinden kıvrık paçaları rahat ama şık!


Ve son jeanimiz Demi curve straight leg! Kalçayı tam sarıyor ve paçaları boru iniyor. Levi’s bu işi çözmüş, hangi Demi Curve’ü denesem sanki benim için tasarlanmış:) Denerken anlıyorum ki her vücut tipine göre her ihtiyacı karşılayan bir Curve ID mutlaka var.

Ve gelelim Levi’s’ın size süprizine:) 1 şanslı kişinin İstinyepark veya Beyoğlu mağazasında Curve ID’sini bulmasına yardımcı oluyor ve beğendiği Curve ID’yi hediye ediyor!!!
Bunun için 27 aralık pazartesi saat 09:00 ‘a kadar yapmanız gerekenler;
  • Levi’s Türkiye’yi Facebook veya Twitter‘dan takibe almanız;
  • Ve Levi’s Curve ID reklam kampanyasında modellik yapan ünlü isimlerden birinin adını bu postun altına yorum olarak bırakmanız.

*(adsız yorum bırakanlar isimlerinizi de yazmayı unutmayın:)

Hepsi bu!!! Yorumlar yarışma bitene kadar gözükmeyecek. Doğru cevabı veren kişiler arasında random.org aracılığıyla belirlenen talihli 27 aralık pazartesi akşamı açıklanacaktır. Ayrıca kazanan kişinin istanbul dışından olması durumunda değiştirme kartıyla beraber beğendiği ürün gönderilecektir.
Herkese bol şans…
Doğru cevaplar Miss Nine ( kristin schrot), Pixie Geldof ve Lykke Li olucaktı. Bu cevaplardan birini yazanlar çekilişe katılma hakkı kazandılar. Yanlış cevaplar ve aynı kullanıcı adıyla birden fazla yorum bırakanlar( 1 yorumları kabul edildi) çekilişe dahil edilmedi.

Levi’s Curve ID’nin sahibi aşağıdaki yorumu bırakan Feyza oluyor. Tebrikler Feyza:)

”Cindrella’cım hem facebooktan hem de twitterdan takibe aldım LEVİS’ı…
Sorunun cevabın ise İsveçli elektro star Lykke Li…umarım ben kazanırım:)
Feyza”photos by: Hüseyin Ersen
Duygu Derun’a teşekkürler…