Bugün Fransız Sarayı’nda Lancôme’un özel bir davetine katıldım. Davetiyeyi aldığımda çok da neyle karşı karşıya olduğumu anlamasam da Palais de France’a adım atınca içeride bizi harika sürprizler beklediği belliydi:) Size de bu güzel atmosferi mümkün olduğunca fotoğraflardan yaşatmak istedim.

 

İlk defa gittiğim Fransız Sarayı, İstiklal’deki Galatasaray Lisesi’nin sokağından içeri girince 3. sağda daracık bir sokağın devamında tüm görkemiyle sizi karşılıyor. 1839’da yapılmaya başlanılan bina ve 400 yıldır Fransa toprağı olan arsası Fransa’nın Türkiye Büyükelçi’sinin İstanbul’daki rezidansıymış. Bu görkemli yapı ve bahçesi görülmeye değer… Büyük salonda bizi şimdiye dek piyasaya çıkan efsane Lancôme ürünleri karşıladı, bir de şimdiye dek markanın yüzü olmuş ünlülerin portreleri… Diğer salona geçtiğimizde ise Lancôme’un yeni, kirpiklerde yelpaze etkisi yaratan kuğu başlı rimeli Grandiôse ile tanıştık.  Yan salona geçtiğimizde ise bu sefer bizi Visionnaire’in büyülü dünyası bekliyordu. Ürünlerle ilgili yorumlarımı denedikten sonra paylaşacağım, sadece bu harika atmosferi sizinle de paylaşmak istedim, umarım beni büyüleyip hayallere daldırdığı kadar sizde de benzer etkiler yaratabilmiştir:)

Lancome_Grandiose_Vissionaire_MaisonFrançaise (1) Lancome_Grandiose_Vissionaire_MaisonFrançaise (2) Lancome_Grandiose_Vissionaire_MaisonFrançaise (3) Lancome_Grandiose_Vissionaire_MaisonFrançaise (4) Lancome_Grandiose_Vissionaire_MaisonFrançaise (5) Lancome_Grandiose_Vissionaire_MaisonFrançaise (6) Lancome_Grandiose_Vissionaire_MaisonFrançaise (7) Lancome_Grandiose_Vissionaire_MaisonFrançaise (8) Lancome_Grandiose_Vissionaire_MaisonFrançaise (11) Lancome_Grandiose_Vissionaire_MaisonFrançaise (12)