Bugün evden çıkarken cildinizi güneşten korumak için önlem aldınız mı? Peki kırışıklıklar ve lekelerin oluşumunu engellemek için? Nemlendirici, makyaj bazı? Muhtemelen cevabınız biri ya da birkaçı olmuştur. Peki bunların hepsini aynı anda yapan bir kreminiz olsaydı kullanır mıydınız? Benim cevabım kesinlike evet:)

Yaş malumunuz artık 26 olunca, insan ister istemez daha da bir özen gösteriyormuş cildine bunu farkettim. Eskiden herhangi bir krem kullanmadan evden çıktığım olurdu ama artık asla. Kullandığım kremin sadece güneşten koruması da yetmiyor, kırışıklıkları ve lekelerin oluşumunu da engellemesi gerekiyor. Ben de iyi bir krem arayışı içerisindeyken Lancôme UV Expert’le tanıştım ve 10 gün boyunca kullanıp deneyimlerimi Lancôme Türkiye facebook sayfasından paylaşıyorum. 2. günü geride bıraktım bile:) Hadi siz de UV Expert günlüğümü okumaya başlayın!

Yarın ise @lancometurkey instagram hesabından sizler için bir yarışmamız olacak, kazanan 50 kişiyi de Lancôme UV Expert’le tanıştırmak için deneme boyu ürün hediye ediyor olacağız. Yapmanız gereken ise hala takibe almadıysanız @lancometurkey instagram sayfasını takibe almak, #GüneşiSeviyorum etiketiyle güneşle buluşma anınızı anlatan bir fotoğraf paylaşmak ve @lancometurkey i etiketlemek! Fotoğrafta sizin olmanız gerekmiyor plajdan bir fotoğraf olabilir, sabah işe giderken sabah güneşi olabilir, sahilde yürüyüş yaparken olabilir yaratıcılık size kalmış:) Yalnız unutmamanız gereken şey eski fotoğraflarınıza koyulan hashtagler geçerli olmayacaktır, dolayısıyla yeni fotoğraf yüklemeniz gerekiyor. Hadi hem güneşten korunalım hem de kazanalım;)

Lancome UV Expert gamzebiran (2) Lancome UV Expert gamzebiran (3) Lancome UV Expert gamzebiran (4)