Lancôme’la yaklaşık 20 gün önce başladığım UV Expert Günlüğüm bugün sonlandı. Siz aslında bu günlüğün 10 gününe tanık oldunuz ama benim UV Expert maceram 20 gündür devam ediyor. Öncelikle söylemem gerekir ki UV Expert bir güneş kreminden çok daha fazlası… Cildinizi sadece nemlendirmekle kalmıyor 12 saat süreyle güneşin zararlı ışınlarına karşı da koruyor. Ayrıca XL-Shield teknolojisi leke ve kırışıklık oluşumunun azalmasına da yardımcı oluyor.

20 günün sonunda cildimde gözle görünür bir aydınlanma olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca karma olan cildim daha da yağlanır mı endişelerim ilk günden yersiz çıktı, cildi yağlandırmadan nemlendirmekte UV Expert tam bir uzman. Her gün evden çıkarken makyajımı yapmadan önce cildime fındık büyüklüğü kadar UV Expert’i uyguladım ve üzerine makyajımı yapıp çıktım. Harika bir makyaj bazı görevi gördüğünü de unutmamak lazım. Bir de bence en önemlisi hepimizin korkulu rüyası kırışıklıkların ve lekelerin oluşmaması için var gücüyle savaşıyor.

Sanılmasın ki Lancôme UV Expert günlüğü bitti diye ben de kullanmayı bırakacağım. Aksine her gün kullandığım ürünler listesine en üst sıradan girdi. Fiyat kalite dengesinin de hakkını verdiğini söylemeliyim.
Ayrıca instagramdan yaptığımız yarışma ile 50 kişiye deneme boyu Lancôme UV Expert hediye edeceğiz demiştik hatırlarsanız. Yarışmanın kazananları katıldığı fotoğrafın altında @lancometurkey den gelen yorumlarla bugün açıklanıyor, ürünü denedikten sonra yorumlarınızı benimle de paylaşmayı unutmayın;)

Lancome UV Expert yorumlar gamzebiran (1) Lancome UV Expert yorumlar gamzebiran (2)