Geçtiğimiz haftalarda Lancôme’un yepyeni ürünleriyle tanıştım. Yine biz kadınlar için kendimizi çok daha güzel hissetmemizi sağlayacak ürünler çıkarmışlar. Ve sadece ürünleri tanıtmakla kalmayacağım postun sonunda sizin de denemenizi sağlayacak küçük bir süprizle karşılaşacaksınız.

İlk olarak Lancôme’un yeni mucize ürünü Vissionaire’i takdim ediyorum. Lancôme cildi yeniden yapılandırmada çığır açacak bir molekül keşfetmiş, LR 2412 . Bu sayede cilt gözle görünür oranda değişime uğruyor, cildin yapısı güzelleşiyor, kırışıklıklar, pigmentler ve damarsal düzensizliklerin görünümü azalıyor ve gözenekler sıkılaşıyor. Mükemmel cilde ulaşmak için ben çoktan denemeye başladım bile. 2 haftadır kullanmaya başladım ve şimdiden cildime ekstra bir parlaklık kazandırdı.

Bir diğer yeni ürün ise Ekim ayında satışa çıkacak Trésor Midnight Rose. Paris’in en romantik saatleri olan gün batımının büyüleyici nüansları Trésor Midnight Rose’un eşsiz kokusunda hayat bulmuş. Gençliği, modernliği ve zarifliği sembolize eden bu çekici koku Paris’te bir aşk saklambacına konu oluyor.

Trésor Midnight Rose, ağız sulandıran tatlı bir elma tazeliğiyle beklenmedik bir karşılaşmanın meyvesi olan “aşkın sevimli gülü” olabilir. Ben kokusuna bayıldım hatta uzun zamandır kullandığım Lancôme Hypnôse parfümümü Trésor Midnight Rose ile değiştirmeye karar verdim bile.

Ve son olarak Lancôme hepimizi taş bebek bakışlarına sahip yapıyor. Nasıl mı? Hypnôse Doll Eyes sayesinde. Uzun, kıvrık taş bebek kirpiklerine sahip olmak artık sandığımız kadar da zor değil. Ayrıca içeriğine hipoalerjenik parfüm ekstresi eklenmiş. Öyle bir rimel düşünün ki hem büyüleyici kirpikler yaratıyor hem de mis gibi parfüm kokuyor. İşte Lancôme Hypnôse Doll Eyes…

Lancôme sizi de unutmuyor ve taş bebek bakışlarına sahip olması için 3 kişiye Hypnôse Doll Eyes hediye ediyor. Peki bu 3 şanslı kişiden biri olmak için ne yapmanız gerekiyor?

  • Blogun izleyicisi olmanız
  • Facebook sayfamı beğenmeniz 
  • Ve son olarak bu yazının altına en beğendiğiniz Lancôme ürününü ve niçin sevdiğinizi söyleyen bir yorum bırakmanız yeterli.

21 Eylül Çarşamba gece 12.00’de yarışmamız sonlanacak ve 3 şanslı kişi Hypnôse Doll Eyes’ı herkesten önce deneme şansına sahip olacak. Herkese bol şans!