Bir haftadır blogta yeni post yoktu biliyorum, ama haklı sebeplerim var:) Neler yaptığıma bakınca bana hak vereceksiniz bence…

Bu hafta, sabahları kahvemi yudumlayıp moda editörü olduğum 2f magazine‘in keyifli yazılarını okudum, Turkcell dergilikten indirebilirsiniz. Akmerkez Erdem Kıramer’de Aveda’nın Artistic Director’ı Bastian Casaretto’yla tanıştım. Aveda’nın doğal ürünleri hakkında bilgi aldım, saçıma bakım yapıldı ve Bastian’ın direktifleriyle saçıma şekil verildi. Aveda’nın saç dökülmesine karşı etkili serisini kullanmaya başladım, oldukça memnunum bakalım bir ayın sonunda nasıl sonuç verecek!

Vivense.com‘un keyifli etkinliğine gittim ve renklerin hayatımızdaki yerine uzman görüşüyle baktım. Bloggerın evi paspasından belli olur dedim ve hemen eve serdim:)

Elçisi olduğum Kusursuz Cilt Hareketi tüm hızıyla devam ediyor. 2 haftadır ara vermeden ürünü kullanıyorum ve cildimde gerçekten gözle görülür bir değişim var. Kusursuz cilt hareketiyle ilgili daha fazla bilgiye http://skinperfection.lorealparis.com.tr/ burada ulaşabilirsiniz. Ayrıca salı günü dermatologumuz Eylem Acar’la canlı hangout yayınımız olacak, eğer ürünle ilgili merak ettikleriniz varsa bana yorum olarak yazın ben de sizin adınıza ileteyim:)

fotoğraf (1)Yetenekli fotoğrafçım Deniz Koşan’la Zen Pırlanta için çok keyifli bir çekim yaptık, instagram, twitter ve facebooktan takip edenler fotoğraflarımızı görüyorlardır:) Pazartesi günü de blogta Zen Pırlanta’dan yeni yıl hediyesi çok şık bir elmas yüzük sizi bekliyor olacak, benden söylemesi…

Excusez Moi paketlerimiz artık çok şık ve bizi daha iyi yanısıtıyor, yepyeni de ürünler ekleniyor kaçırmayın!

Merak edenler varsa parkta koşulara devam ediyorum, açık havada yürüyüş ve koşu gibisi yok.

Ve son olarak dün akşam Aychulus Propaganda’da #BlackThursday partisine ev sahipliği yaptı. R&B ve Hip hop temalı bu gecelerin devamı gelecek, perşembeleri bir yere not edin bu eğlenceli parti serisini kaçırmayın;) Ayrıca tüm gece herkesin sorduğu sweatshirtüm Why So Serious‘tan, ürünlerine mutlaka bakın çok eğlenceli şeyler var!
image