Bu aralar…

Cumartesi günü yağan yağmurda havuza girmenin keyfini çıkardım.

Maybelline’in yeni ojeleriyle bu aralar oyunlar oynuyorum. Yeni renkler ve desenler deniyorum. Bare it all üzerine undress to impress’le ışıltılar kattım.

Geçtiğimiz günlerde Body Shop’un wild argan serisiyle tanıştım, tatilin ardından ölü hücrelerden kurtulmak ve kendinizi şımartmak için harika…

 

Kış koleksiyonlarını yavaş yavaş sunulmaya başladı, Tommy Hilfiger’ın yaz günü bize kışı yaşatan FW 14/15 lansmanını inceledim . En çok ilgimi çeken Tommy Hilfiger’ın kendine özel bir ekose desen ürettirip onun patentini almasıydı, milimetrik olarak ölçülüp artık o desen TH’ye ait olmuş. Koleksiyonda bol bol karşımıza çıkıyor.

Çarşamba akşamı Asus’un yeni telefonu Zenfone’la tanıştık Esma Sultan Yalısı’nda, önce telefonu inceledik sonrasında ise ObenBudak’ın müzikleriyle çoştuk.

Ve son olarak perşembe günü Logitech’in akıllı telefonlar için geliştirdiği aksesuarlarıyla tanışıp sonrasında antigravity yogayı denedik Nuyu Gym’de… Ben uzun zamandır internette görüyordum ama İstanbul’da öğretilen bir yer bulamamıştım. Benim için gerçekten zor ama bir o kadar da keyifli bir deneyim oldu. Siz de Mine Melek hocadan bu dersi denemek isterseniz linkten gerekli bilgileri edinebilirsiniz www.nuyugym.com

Instagram: @gamzebiran

Gamzebiran instagram diary