2013’ün son haftaları oldukça yoğun geçiyor. 2014 için yeni projeler, toplantılar, görüşmeler yapıyorum. Fırsat buldukça senenin son günlerinin de keyfini çıkarmayı ihmal etmiyorum tabi:) Güzel havalarda en çok yapmayı sevdiğim şeyi, uzun kahvaltıları, yapıyorum arkadaşlarımla. Kapımı çalan yılbaşı hediyelerinin heyecanını bolca yaşıyorum, her paket yeni bir sürpriz demek;) Caddebostan’da açılan kocaman Hardal’da alıyorum soluğu, beyaz çikolatalı tiramisu favorim. Bu mevsimde dağ çilekleri çok güzel oluyor, bir de yılbaşı ruhuna çok yakışıyor:) Ve bol bol Excusez Moi paketleri hazırlıyorum, önce hediye paketi bir gülümseme yaratsın istiyorum sonra da içini açınca en güzel aksesuarlarımız ve yılbaşı sürprizlerimiz bolca mutluluk getirsin diye uğraşıyorum:)

DownloadsGeçen hafta L’oreal Paris’in güzellik elçisi olduğum #Kusursuzcilt hareketimiz sonlandı. Bir ay boyunca Skin Perfection’ı takipçilerimle beraber kullandım. Sonuçları ilerleyen günlerde sizinle paylaşıyor olacağım. Çekimler çok keyifli geçti, pembe konseptimize pembe balonlar eşlik etti. En zoru kamera karşısına geçip, sonra kendimi izlemek oldu sanırım:) Çekimin ardından La Boom’da özenle hazırlanan pembe partide aldık soluğu:) 2013’ün son cuma gecesini Avantgarde Hotel’in misafiri olarak Levent’teki otelde geçirdim. Odamda beni güzel bir sürprizle karşıladılar. Ve son olarak 2013’te de aşkı bulamadığımı söyleyebilirim (Evrene mesajım ulaşmıştır umarım:).

20136

In these days, i am very busy for the upcoming projects and meetings. When i get time, i’m having delicious, big breakfasts with my friends and enjoying the sunny weather. New year presents are knocking my door everyday, and i love wrapping them off! I’m eating wild strawberries a lot. Last week our L’oreal Paris Skin perfection journey ended. I used the skin perfection series for a month with my 3 followers and i will show you the results later. I stayed at the Avantgarde Hotel on the last friday night of 2013, they made me happy with their thoughtful surprise. And i couldn’t find love in 2013 (Have you heard me universe?)…

Follow on Bloglovin