Baharın geldiğini kıyafetlerimde, cildimde, içimi ısıtmaya başlayan güneşte, hafif ürperten rüzgarda, rengarenk açan çiçeklerde, cafelerin önlerine atılan masalarda görüyorum; bir de yüzümde anlamsızca beliren gülümsemede…

Bahar aylarında en çok uçuşan elbiseler giymeyi seviyorum. İster babetlerle gün içerisinde, ister topuklularla akşam çıkarken… Minik bir çanta ve tek ihtiyacınız olan harika gözüken ve hissettiren dudaklar! Bunun için de Lancome’un yeni çıkardığı Lip Lover serisi en doğru tercih! 18 renginden biri mutlaka aklınızı çelecek, dudaktaki kalıcılığını, rengindeki yoğunluğunu gördükten sonra da tüm seriyi almak isteyeceksiniz:)

Dudaklarımı kuruttuğu için çok ruj kullanabilen biri olamadım. Dudak nemlendiricisiz evden çıktıysam hep çantamda bir eksiklik hissederim. Sanırım Lip Lover’ı en çok bu yüzden sevdim, dudaklarımı kurutmadan aksine nemlendirerek rengini çok uzun süre koruyor ve o lipglosslarda sıkça karşılaştığım yapışkanlık hissini asla vermiyor. Çoğu ruj bu vaatlerle çıksa da Lip Lover vaat ettiği her şeyi sağlıyor;)

Ben de Lip Lover serisinden en beğendiğim 6 rengi seçtim ve kullanmaya başladım! Lancôme’un facebook ve instagram (@lancometurkey) hesabını takibe alıp, seçtiğim Lip Lover’a özel yaptığım kombinleri görebilir, 18 farklı Lip Lover’dan birini kazanma şansı yakalayabilirsin;)

Fotoğraf: Özkan Önal

Lancome LipLover gamze biran Lancome Lip Lover gamze biran Lancome LipLover gamze biran